Melissa Dilber

Melissa Dilber Netflix Platformunda yayınlanan Andropoz isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler, oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Melissa Dilber Kimdir?

Melissa Dilber oyuncu ve tiyatrocu. TED Ankara Koleji Mezunu’dur. Mezuniyetin ardından, Amerika New York’a taşınmış, New York’ta Stella Adler Studio of Acting’de 3 sene oyunculuk eğitimi almıştır. Daha sonra yine New York’ta Biz Bırakınca gibi özgün oyunlardan Martı gibi klasiklere kadar bir çok farklı tiyatro oyununda sahne almıştır.

John Gould Rubin gibi tiyatro yönetmenleri ile çalışan Dilber, Anthony Zerbe’den kişisel oyuncu koçluğu almıştır. Merih Dilber isminde bir ikiz kardeşi vardır. Kız kardeşi ile beraber, Ayna isimli bir kısa filmin senaryosunu yazmıştır. Kısa filmin yapımcı ve yönetmenlik görevini Gizem Soysaldı üstlenmiştir. Ayna adlı kısa filmde güzel oyuncu ise Deniz karakteri için kamera karşısına geçmiştir.
Melissa Dilber
2021 yılında Emmy ödüllü kast direktörü Louise Kiely tarafından ikiz kardeşi Merih ile oyuncu kastına dahil edilmiştir. Belfast’ta çekimleri gerçekleşen Wrecked adlı dizi ve Andropoz isimli dizilerin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Dizi de ikiz kardeşi Merih Dilber’in yanı sıra, Engin Günaydın, Tamer Karadağlı, Derya Karadaş, Turgut Tunçalp, Gülçin Santırcıoğlu, Şebnem Hassanisoughi, Doğa Zeynep Doğuşlu ve Ergin Torun gibi bir çok usta oyuncu da rol almıştır.

Melissa Dilber Boyu

Melissa Dilber 1.70 boyunda ve 53 kilodur.

Melissa Dilber Kaç Yaşında? Doğum Tarihi

Melissa Dilber 25 yaşındadır. Doğum tarihi ise 7 Ekim 1997.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @melissa_meymi ‘dir. Günümüzde Sökmen Talent Management bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz