Melissa Barrera

0

Melissa Barrera tam ismi ile Melissa Barrera Martinez Meksika asıllı oyuncu ve şarkıcı olarak kariyerini sürdürmektedir. Güzel isim son dönemde şarkıcı kimliğinin yanı sıra rol aldığı başarılı diziler ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Melissa Barrera Kimdir? Kaç Yaşında?

Melissa Barrera Martinez oyuncu ve şarkıcı’dır. 1990 yılında Meksika’nın Monterrey Şehri’nde doğmuş ve orada yetişmiştir. Babasının ismi Tomas Barrera, annesinin ise Rossana Martínez’dir. New York Üniversitesi Tisch Sanat Okulu’nda müzikal tiyatro eğitimi alan güzel isim son dönemlerde rol aldığı sinema ve diziler ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Oyunculuk kariyerine telenovelas Siempre tuya Acapulco 2013, Tanto amor 2015 ve Netflix yapımı Club de Cuervos 2017 dizilerinde rol alarak başlamıştır. Özellikle Vida adlı dizide canlandırdığı başrol karakter ile ekran severlerden tam not almıştır. Ayrıca Lin-Manuel Miranda sahne müzikalinden uyarlanan müzikal drama filmi In the Heights’ta 2021 Vanessa rolü ile büyük bir ilgi ile karşılaşmıştır.

2022 yılında ise Slasher korku filmi Scream ve müzikal film Carmen’in baş rolünde ve doğa üstü korku filmi Bed Rest’te Julie Rivers’da rol alan Melissa Barrera, 14 Ocak 2022 tarihinde vizyona giren Scream (Çığlık 5) kariyerinde zirveye ulaşmıştır.

Melissa Barrera Boyu

Boyu 1.70 cm, kilosu ise 55’dir. Güzel isim resmi instagram hesabını @melissabarreram kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 503bin civarındadır. Pek aktif olarak kullanmasada tiktok hesabı da mevcuttur. Tiktok hesabı kullanıcı ismi ise @melissabarreram. Twitter hesabında ki takipçi sayısı da 94,4 B.

2019 yılında Paco Zazueta ile evlenmiştir, mutlu birlikteliği devam etmektedir. Satellite Müzikal Film veya Komedi Filmi Dalında En İyi Kadın Oyuncu Ödülü adaylığı bulunmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz