Melisa Seda Güler

Melisa Seda Güler en son Menajerimi Ara isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Hakkında genellikle aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? oynadığı sinema ve diziler gibi bir çok sorunun cevabı merak ediliyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Henüz doğum tarihi, boyu, kilosu ve yaş bilgilerine ulaşamadığımız güzel isim Melisa Seda Güler aslen Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. İkizler burcudur. Babası doğup büyüdüğü Eskişehir’de tanınan isimlerden, Eskişehir Anadolu Gazetesi yazarı Sadi Seda’dır.

Oyunculuk kariyeri öncesinde güzellik yarışmalarında boy gösteren Seda Güler, bu yarışmalarda Yüz Güzeli, Basın Güzeli gibi ödülleri kazanmıştır. Ayrıca Models of Eskişehir ismi ile düzenlenmiş olan güzellik yarışmasında 3. olmayı başarmıştır.

Günümüzde kariyerine ağırlıklı olarak oyunculuk ile ilgilenerek devam etmeye karar vermiştir. 2016 senesinden bu yana bir çok sinema ve dizi projesinde başarılı oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. En son 2020 senesinde ise Ay Yapım imzalı olan ve Star Tv ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Güzel oyuncu bu dizide Sedef karakterini canlandırmıştır.

Melisa Seda Güler oynadığı sinema ve diziler;

2020 – Menajerimi Ara (Sedef)
2020 – Korku Takvimi (Sinema Filmi)
2019 – Mazlum Kuzey & Kuddusi 2: La! Kasada Para Var!… (Sinema)
2019 – Afili Aşk
2018 – Mahsusa: Yüzyıllık Mühür (Oya)
2017 – Umudun Kıyısında (Sinema Filmi)
2016 – Kalbimdeki Deniz

Sosyal medya hesaplarına da henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz