Melisa Naz Baş

Melisa Naz Baş televizyon dünyasında sıkça ekran severler tarafından merak edilen çocuk oyuncular arasında yer almaktadır. Peki kaç yaşında? kaça gidiyor? hangi dizilerde rol aldı? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2012 yılında dünyaya gelen Melisa Naz Baş İstanbul doğumludur. Rol aldığı dizi ve reklam filmlerinde şirinliği, güzelliği ve sempatikliği ile tüm ekran severleri kendisine hayran bırakmıştır. İlköğretime henüz yeni başlayan Naz Baş, en son Atv kanalında yayınlanan Şahin Tepesi isimli dizide rol almıştır. Dizi’de Melek Özden’in çocukluk yıllarını canlandırmıştır.

İlerleyen dönemde polis veya avukat olmak gibi hayallere sahiptir. Ancak günümüzde de tahmin edileceği gibi televizyon dünyasına giriş yapmış ve sevilen bir isim olmuş, bu nedenle muhtemelen oyunculuk serüvenini sürdürmesi beklenmektedir.

Çocuktan A Haberi isimli programın yanı sıra, Nurol Park, Teknosa ve İkea markalarının reklam yüzü olmuştur. Günümüzde oyunculuk ve okul hayatının yanı sıra bale eğitimi de almaktadır. Küçük oyuncunun ailesi ve baba tarafından aslen nereli olduğu bilgileri araştırılmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz