Melis Melike Değirmenci

0

Melis Değirmenci tiyatro, sinema, dizi ve müzik dünyasının başarılı isimlerindendir. Güzel isim hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak ediliyor. Kısaca hakkında merak edilenler, hayatı ve biyografi bilgileri.

Melis Değirmenci Kimdir?

Melis Melike Değirmenci hem tiyatro, hem sinema, dizi, hem de müzik dünyasında başarıları ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Çocukluk yıllarından bu yana hep sahnede olmak istemiş, insanlardan takdir görüp alkış almayı çok sevdiğini dile getirmiştir. Müzik kariyerindeki başarına oyunculuğu da ekleyen başarılı sanatçı, uzun yıllar tiyatro sahnelerinde yer almıştır.

Çalışkanlığı ve azmi ile her şeye ulaştığını sözlerine ekleyen Melis Değirmenci, her karaktere çabuk adapte olabilme özelliğine sahiptir. Bunu da tiyatro sahnelerinde ispat etmiştir.

Semiha Berksoy Opera ve tiyatro vakfında oyunculuk eğitimi almış aynı zamanda, oyunlarda sahne almıştır. Kocaeli Üniversitesi Beden Öğretmenliği ve Antrenörlük Bölümü’nden 2014 yılında mezun olmuştur.
melis degirmenci6
Oynadığı Sinema ve Diziler:

Güzel isim Melis Değirmenci’nin rol aldığı bazı projeler ise şu şekildedir.

Baba 1,5 (Sinema Filmi)
Bekarlığa Feda (Sinema Filmi)
Şeytan Geçidi Enhara (Sinema Filmi)
Kollama (Dizi)
Kanıt (Dizi)

Ayrıca çeşitli markaların reklam filmlerinde de yer almıştır. (Eti Crax, Dinarsu Halı, Life Su gibi yurt içi ve yurt dışı reklam çalışmaları)

Sanat dünyasında sadece güzel ve yetenekli olmanın yeterli olmadığını, en önemli şeylerden birisinin ise, ne istediğini bilmek ve elde etmek olduğunu dile getirmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz