Melis Limes

Melis Limes son dönemlerde sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ile ciddi takipçi sayısına ulaşmayı başarmıştır. Hakkında ise kaç yaşında? doğum yeri, burcu, boyu ve kilosu gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hakkında biyografi bilgileri ve hayatı.

1988 yılının Eylül ayında İngiltere’de dünyaya gelmiş, Başak burcudur. Maalesef henüz boyu ve kilosu bilgisine ulaşılamamıştır. Gerçek saç rengi koyu kahverengi’dir. Yaşantısını eşi ile birlikte Güney Kaliforniya’da ABD ile Meksika sınırında bir sahil şehri olan San Diego’da sürdürmektedir.

Melis Limes eğitimi ve kısaca hayatı;

Daha önce Houston’da yaşadığı dönemde Youtube video kanalını açmıştır. Kanada’da İletişim ve Siyasal Bilimler ardından Houston’da ise Web ve Grafik Tasarım üzerine ikinci üniversite eğitimini tamamlamıştır. Okuduğu okullar Kanada’lı olarak Amerika’da çalışmasını ve iş bulmasını kolaylaştırmıştır. Çalıştığı alanda iş bulmanın zor olduğunu bu nedenle ekstra bir şeyler yapması gerektiğini düşündüğü için ikinci üniversiteyi bitirmiştir. Lise eğitimini ise Toronto, ardından Amerika Eyalet Lisesi’nde okumuştur.


Dijital Reklamcılık ve Pazarlama ile ilgili eğitim almış ve çalışmalarını da o yönde sürdürmektedir.

Anne ve babası Türk’tür, ancak aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır. Cenk isminde bir kardeşi vardır, kardeşinin doğum tarihi 12 Eylül’dür. Youtube video kanalında özellikle alışveriş, manikür, güzellik, okul saç modelleri, çantamda ne var, cilt bakımı ve makyaj gibi konular üzerine paylaşımlar yapmaktadır. Türkiye’de yeni bir trend oluşturma düşüncesine sahip olan Melis Limes son dönemlerde ise özellikle spor salonlarında çektiği videoları takipçileri ile paylaşmaktadır. Bir kaç senedir Crossfit ve halter sporu ile ilgilenmekte ve bir çok yarışmaya katılmaktadır.

Evli olan Melis Limes’in bir de Dük isminde bir köpeği vardır. Eşi ile Kanada’da üniversite de okuduğu dönemde son sınıfta iken tanışmıştır. Ardından birlikte San Diego’ya taşınmış ve orada evlenmiştir. Video ve resimlerinde eşinin neden yer almadığı sorusuna ise eşi’nin istememesi olarak açıklık getirmiştir. Eşi ile arasındaki yaş farkı ise 2’dir.

Günümüzde aktif olarak crossfit, ağırlık ve halter sporu ile ilgilenmektedir. Sık sık yarışmalara katılmakta ve başarıları ile ödüllerinde sahibi olmaktadır. Son dönemlerde özellikle spora yoğunlaşmış ve tanıştığı bir çok arkadaşı da spor salonundan olmaktadır.

2019 yılı itibariyle Youtube kanalındaki abone sayısı 140 Bin’in üzerindedir. Resmi instagram hesabındaki takipçi sayısı 58,4 Bin, Twitter’da ise 6.016.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz