Melis Hazal Karagöz

Melis Hazal Karagöz Habel Global ekranlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Hakkında merak edilenler, kısaca kariyeri, eğitimi, biyografi ve hayatı.

Melis Hazal Karagöz Kimdir?

Melis Hazal Karagöz Televizyon haber sunucusu ve gazeteci. Eskişehir Gazi Mustafa Kemal Anadolu Lisesi’ni tamamlamıştır. Ardından 2015 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Tv Sinema Bölümü’nden mezun olmuş, 2017’de Doğuş Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri bölümünde yüksek lisans eğitimine başlamıştır.

Melis Hazal Karagöz Kaç Yaşında?

Melis Hazal Karagöz 30 yaşındadır. Doğum tarihi 1992. Boyu ise bazı kaynaklara göre 1.70 cm civarındadır.

Melis Hazal Karagöz Nereli?

Melis Hazal Karagöz doğma büyüme aslen Eskişehir’lidir.
melis hazal karagoz6
Marmara Üniversitesi’nde eğitim gördüğü dönemde, okulun medya merkezinde editör ve spiker olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir. Yine eğitim döneminde Beşiktaş Tv’de, özel bir yapım şirketinde, staj yapmıştır. Yine aynı şirkette sunucu ve muhabir olarak görev yapmıştır. Beşiktaş tv’de de muhabirlik yapmıştır .

Yine o dönemde Başkent İletişim Akademisinde ve Hakan Öztürk Medya Eğitim Merkezinde diksiyon, spikerlik ve sunuculuk eğitimi almıştır.

Güzel isim mezuniyetin ardından, Eskişehir’de yerel bir televizyon kanalında spikerlik yapmaya başlamış, ardından Tele1 televizyonunda editörlük, spikerlik, program editörlüğü ve sunuculuk yapmıştır. Daha sonra Youtube üzerinden “Gerçek Ekonomi” adlı bir programın moderatörlüğünü üstlenmiştir. Günümüzde Fatih Portakal TV Youtube video kanalında sunuculuk yapmaya devam ediyor.

2019’da Haber Global’de gece spikerliği yapmaya başlayan başarılı isim, günümüzde de Haber Global ekranında Sabah programı ile izleyici ile buluşmaktadır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @meliishazalkaragoz ‘dur. Ayrıca @melishazalkrgz kullanıcı ismi ile bir de twitter hesabı bulunuyor. İnstagram hesabında ki takipçi sayısı 71bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz