Melis Civelek

Melis Civelek yazdığı diziler ile son dönemlerin en fazla merak edilen ismi olmuştur. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Melis Civelek Kimdir?

Melis Civelek genel yayın yönetmeni, genel müdür ve senarist. 2014 senesinde Show Tv Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlenmiş, ilerleyen süreçte ise senaryo yazarı olarak çalışmalarını sürdürmüştür. Günümüze kadar pek çok dizinin senaristi olarak büyük başarıların altına imzasını atmıştır. Ayrıca Kanal D ve ATV kanallarında da Genel Müdürlük yapmıştır.

Feyza Civelek ile akrabamı, kardeşmi gibi sorular da sık sık merak konusu olmaktadır. Başarılı senarist, ekranların sevilen oyuncularından güzel isim Feyza Civelek‘in annesidir. Kızı Feyza Civelek Adını Feriha Koydum, Güllerin Savaşı, Sol Yanım ve Kızılcık Şerbeti gibi pek çok dizide rol almış bir isimdir.

Melis Civelek Nereli?

Melis Civelek doğma büyüme aslen İstanbul’ludur.

Boyu bazı kaynaklarda belirtildiği üzere 1.65, kilosu 55, burcu ise kova’dır. Ancak kaç yaşında, doğum tarihi gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Melis Civelek Hangi Dizileri Yazdı?

Melis Civelek yazdığı diziler ile büyük başarılar elde etmiş, yazdığı pek çok dizi yayınlanan kanallarda reyting rekorları kırmıştır. Yazdığı diziler ile şu şekildedir.

Kızılcık Şerbeti (2022)
Yasak Elma (2018-2022)
Sol Yanım (2020)
Bir Umut Yeter (2018)
Altın Tepsi (2018)
Asla Vazgeçmem (2015-2016)
Güllerin Savaşı (2014-2015)
Adını Feriha Koydum (2011)
Sensiz Olmaz (2011)

Resmi instagram hesabı @civelekmelis ‘dir. Ancak henüz hesabından herhangi bir paylaşımda bulunmamıştır.

Kızı Feyza Civelek resmi instagram hesabından annesinin anneler gününü kutlayarak, paylaştığı alttaki resme şu notu düşmüştür. “Anneler günün kutlu olsun yıldızım annem”
melis civelek1 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz