Melis Buse Betkayan

Melis Buse Betkayan geçmiş dönemde katıldığı Kısmetse Olur isimli yarışma ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Güzel isim hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Melis Buse Betkayan Kimdir? Nereli?

1992 yılının Ocak ayında İstanbul’da dünyaya gelen Melis Buse baba tarafından aslen Sivas’lıdır. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmekte, Beykent Üniversitesi Mimarlık Bölümü İç mimarlık’ tan başarılı bir şekilde mezun olmuştur.

Katıldığı Kısmetse Olur yarışması ile ekran severler tarafından tanınmıştır. Yarışmadan sonra yarışmanın tüm gerçeklerini ortaya dökmüş uzun süre gündem olmuştur. Hatta o dönemde yine Kısmetse Olur yarışmacılarından Batuhan Cimilli tarafından ölüm ile tehdit edildiği medyanın gündeminde sık sık yer almıştır. Kavganın ise Melis Buse Betkayan’ın açtığı YouTube hesabında Batuhan Cimilli ve eski eşi Nur Erkoç ile ilgili ortaya attığı iddiaların sebep olduğu belirtilmiştir.

Son dönemlerde ise Müge ve Gülşen‘in sunduğu 2. Sayfa isimli programa katılmış ve program’da estetik ile yaptığı açıklamaları ile gündeme gelmiştir. Estetiği çok sevdiğini belirten güzel isim, annesini ve babasını dinlemediğini onlara rağmen estetik yaptırdığını belirtmiştir. Ayrıca ölene kadar da yaptırmayı düşündüğünü dile getirmiştir.

Melis Buse Betkayan Boyu, Kilosu, Yaşı:

Güzel ismin boyu 1.71 cm, kilosu 54, yaşı ise 2021 yılı itibariyle 29’dur. Son dönemde sosyal medya ile ciddi bir hayran kitlesine hitap etmeyi başarmıştır. @melisbusebetkayann olarak kullandığı resmi instagram hesabındaki takipçi sayısı günümüz itibariyle 609bin civarındadır.

Ayrıca youtube kanalı da bulunmaktadır. Youtube kanalı’nda Sohbet, Dedikodu, Makyaj, Moda, Eğlence, İfşa, Aile ve Hayata dair bir çok paylaşımda bulunmuştur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz