Mehtap Algül

Mehtap Algül son dönemlerde sosyal medya dünyasının en fazla merak ettiği isimler arasında yer alıyor. Güzel isim hakkında hayranları bir çok sorunun cevabını araştırıyor. Kısaca kariyeri, eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Mehtap Algül Kimdir?

Mehtap Algül dijital medya içerik üreticisi ve Influencer. Aynı zamanda Bahşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi çatısı altında kurulan BAU NEXT’in yöneticisi. BAUNext, jenerasyonlar arasında oluşan sosyal medyaya ayak uydurma hızını ortadan kaldırmak için kurulan bir platformdur. Türkiyedeki ilk youtube labaratuvarıdır.

Güzel isim Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. Ardından Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi üzerine Yüksek Lisans yapmıştır. İlerleyen süreçte ise Doktora çalışmalarını tamamlamak istemektedir.

Ne iş yapıyor? sorusunun cevabı ise. Youtube kanalında sosyal medya fenomenleri ile yaptığı sohbetler, vloglar ve daha bir çok alanda içerik üretmektedir. Karakteri, güzelliği ve samimiliği ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Lise ve üniversite eğitiminin ardından, iş hayatında ihracat genel müdürlüğü, uluslarası projelerde, taktiksel şirket idaresi ve plan koordinatörlüğü, sosyal medya direktörü gibi pozisyonlarda çalışmıştır.

Bir dönem storylerinde Reynmen paylaşımları yapmış, kamera arkasında bir çok ünlü isim ile çalışma fırsatı yakalamıştır. Ayrıca son dönemde yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile sevgili oldukları yönünde haberler ile gündeme gelmiştir. Sosyal medya hesaplarında Berkcan Güven, Yaşar, Efe Uygaç, Sefo, Cem Kenar, Berk Keklik, Burak Yörük ve İrem Çalhan gibi bir çok ünlü ve fenomen ile resimleri vardır.

Günümüzde Influencer olarak çalışmalarını sürdürmekte ve içerik üretmeye devam etmektedir.
Mehtap Algül

Mehtap Algül Boyu Kilosu

Mehtap Algül 1.69 boyunda ve 48 kilodur.

Mehtap Algül Kaç Yaşında?

Mehtap Algül 34 yaşındadır. Doğum tarihi 1989.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @mehtapalgul ‘un günümüz itibariyle 428bin civarında takipçisi bulunuyor.

onedio youtube kanalında kendisine sorulan bir çok soruya samimi bir şekilde cevap vermiştir.

Bir videoda çok yemek yediğini söyleyen güzel isim en fazla 1 gün içinde Gaziantepte yedikleri ile tam 3 kilo aldığını belirtmiştir. Sefo’yu kendisinin ünlü yaptığı biliniyor. Keman öğretmenin Uberkuloz adı altında paylaşıları büyük ilgi görmüştür.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz