Mehmet Zoroğlu

Mehmet Zoroğlu, Gemi Makineleri Mühendisi ve Yazar olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Hakkında merak edilen soruların cevapları. Aslen nereli? kaç yaşında? kitapları, eserleri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1993 yılının Ocak ayında dünyaya gelen Mehmet Zoroğlu aslen Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde dünyaya gelmiş, burcu Oğlak’tır. Çok küçük yaşlarda okuma yazmayı öğrenmiş, yine çok küçük yaşta henüz 5 yaşında iken eğitim hayatına başlamıştır.

İlköğretim ve ortaokul tahsilini Şahinbey İlköğretim Okulu’nda tamamlamış, ardından Fitnat Nuri Tekerekoğlu Anadolu Lisesi ve Gaziantep Zirve Üniversitesi Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

2014 senesinden beri kendini kişisel gelişime adamış ve bu alanda araştırmalar yapmıştır. 2015 yılında lisans eğitiminin ardından hem mesleği ile ilgilenmiş hem de bu alanda çalışmalarını sürdürmüştür.

2016 yılında Başarı Okulu adındaki sosyal medya hesabını kuran Mehmet Zoroğlu, kendini geliştirmek isteyen insanlara bu alanda hitap etmiştir. Bugüne kadar iki kitabın altına imzasını atmıştır. 2018 Mart ayında Süperinsan adındaki kişisel gelişim kitabı ve aynı yılın Kasım ayında ikinci kitabı olan Başarı Yolu yayınlanmıştır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz