Mehmet Nane

0

Mehmet Nane Kimdir? Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği’nin ilk Türk başkanı seçilen Mehmet Nane hakkında merak edilenleri sürdürmeye devam ediyor. İşte başarısı ile gündemi sallayan Mehmet Nane hakkında bilgiler.

Mehmet Nane Kimdir? Nereli?

6 Ocak 1966 tarihinde Mersin’de dünyaya geldi. 56 yaşındaki iş adamı 1990 yılında Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde üniversite hayatına başladı. 3 yıl sonra ise İskoçya Heriot Watt Üniversitesi (Heriot-Watt University) Uluslararası Bankacılık ve Finans Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı.

2016 yılından itibaren Pegasus Havayolları CEO’su olarak kendisini kanıtlamayı başardı. Ayrıca 3 yıl boyunca CarrefourSA Genel Müdürlüğü ve 8 yıl boyunca Teknosa Genel Müdürlüğü görevlerini başarıyla üstlendi. Ayrıca 5 yıl ise Teknosa Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği görevini başarılı bir şekilde tamamladı.

Birçok alanda görev üstlenen ve üstlendiği görevleri başarılı bir şekilde tamamlaması ile dikkatleri üzerine çeken Mehmet Tevfik Nane’nin evli ve çocuklarının olduğuna dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Mehmet Tevfik Nane’nin Serveti

2 yıl boyunca Asya Pasifik Perakendeciler Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı olarak adını birçok yerde bangır bangır bağırtan Mehmet Tevfik Nane’nin servetinin yüklü bir miktar olduğu düşünülse de, hakkında herhangi bir bilgi yer almamaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz