Mehmet Korhan Fırat

Mehmet Korhan Fırat Fox Tv ekranlarında yayınlanan Aşk Mantık İntikam adlı dizi de Ekrem Erten karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Yakışıklı oyuncu hakkında ekran severler bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Boyu, kilosu, kaç yaşında? oynadığı sinema ve diziler, eğitimi vb. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Mehmet Korhan Fırat Kimdir? Nereli?

1988 yılının Ağustos ayında dünyaya gelen yakışlı oyuncu aslen doğma büyüme Erzincan’lıdır. Konya Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından bir çok başarılı sinema ve dizi projesinde rol alarak oyunculuk kariyerini sürdürmüştür.

Mezun olduktan sonraki yıllarda Samanyolu Tv kanalında yayınlanan Şefkat Tepe adlı dizide Şahin Bulut karakterini canlandırmış ve hafızalarda yer edinmiştir. Daha sonra Küçük gelin, Sungurlar ve Savaşçı dizilerinde rol almıştır. En son rol aldığı Aşk Mantık İntikam isimli dizi de Burak Yörük, İlhan Şen, Melisa Döngel, Burcu Özberk, Zeynep Kandonde ve Günay Karacaoğlu gibi isimler de rol almıştır.

Oynadığı Sinema ve Diziler:

Şefkat Tepe (Şahin Bulut)
Sungurlar
Nizama Adanmış Ruhlar
Küçük Gelin (Mirza)
Bizim Hikaye (Tufan)
Doğduğun Ev Kaderindir (Celal)
Aşk Mantık İntikam (Ekrem Erten)

Mehmet Korhan Fırat Boyu, Kaç Yaşında?

Mehmet Korhan Fırat 33 yaşında ve 1.81 boyundadır. Kilosu 70, burcu ise başak’dır. Resmi instagram hesabını @mehmetkorhan olarak kullanmakta, günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı 120bin civarındadır. AG Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Sevgilisi varmı? varsa kim? sorusunun cevabına henüz ulaşılamamıştır.

Sıkı bir Fenerbahçe taraftarı olan Mehmet Korhan Fırat bu durumu en takıntılı olduğu şey olarak açıklamaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz