Mehmet Gökhan Özdoğan

Mehmet Gökhan Özdoğan hakkında merak edilen sorulara cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Mehmet Gökhan Özdoğan Kimdir?

Mehmet Gökhan Özdoğan avukat, hukukçu ve siyasetçi. Muhsin Yazıcıoğlu liderliğinde kurulan Büyük Birlik Partisi MKYK üyesi ve İstanbul İl Başkan Yardımcısıdır.

Mehmet Gökhan Özdoğan Nereli?

Mehmet Gökhan Özdoğan aslen Sivas’lıdır.

15 Ekim 1995 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir, eğitimci bir anne ve babanın tek çocuğudur. İlkokul, ortaokul ve lise tahsilini Sivas’ta tamamlamıştır. Daha sonra üniversite eğitimi için Konya’ya gitmiş, Konya’da bulunduğu yıllarda Konya Alperen Ocaklarında farklı kademelerde görev almıştır.

2017 senesinde, Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur.

2018 yılında İstanbul’da Serbest Avukatlık mesleğine başlayarak ETHİCA HUKUK BÜROSU’nu kurmuş, günümüzde de serbest avukatlık mesleğine devam etmektedir.

Av. Mehmet Gökhan Özdoğan, 2020 yılı Ekim ayında yapılan İstanbul İl Kongresinde Büyük Birlik Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu üyesi olarak seçilmiştir. Hukuk İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak görev üstlenmiştir. Daha sonra 2020 yılı Ekim ayında yapılan Büyük Birlik Partisi 11. Olağan Genel Kurulunda MKYK ( Merkez Karar Yönetim Kurulu) üyesi olarak seçilmiş ve halen görevine devam etmektedir.

Sosyal Medya Hesapları:

Facebook hesabı @gozdogan58
Twitter hesabı @avgokhanozdogan
İnstagram hesabı @gokhannozdogann

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz