Mehmet Aybars Kaya

Mehmet Aybars Kaya televizyon ekranlarında ilk olarak reklam filmleri ile yer almıştır. Daha sonra dizilerde rol almaya başlamıştır. Hakkında ise genellikle kaç yaşında? aslen nereli? oynadığı sinema ve diziler gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2012 yılının Mayıs ayında İstanbul’da dünyaya gelen Mehmet Aybars Kaya Yusuf Güney Gün Oyunculuk Ajansına bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Henüz boyu, kilosu kaç? ve aslen nereli olduğu gibi merak edilen bilgilerine ulaşılamamıştır.

Yudum, Selpak, Garanti Bonus Babalar Günü ve Nutella gibi bir çok büyük markanın reklam filmlerinde yer almıştır. İlk dizi oyunculuk deneyimini ise Fox Tv ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Yeni dönemde ise yeni bir dizi ile tekrar televizyon ekranlarında dizinin yardımcı başrolü olarak yer alacağı belirtilmiştir.

Resmi sosyal medya hesapları annesi tarafından yönetilmektedir. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 40,1bin civarındadır.

En sevdiği dersler Matematik ve Türkçe’dir. Mehmet Aybars Kaya Kitap okumayı çok sevmekte, matematikte ise işlem yapmaktan büyük keyif almaktadır. En sevdiği renkler siyah, kırmızı, sarı ve lacivert’tir. Tuttuğu takım Fenerbahçe, sevdiği sporlar futbol, tenis ve basketbol. İlerleyen süreçte oyunculukta ilerlemek, yönetmenlik ve müzik üzerine de hayalleri mevcuttur. 2020 yılında bir de Youtube kanalı açmış, bir çok videoyu takipçileri ile paylaşmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz