Megan Fox

16 Mayıs 1986 tarihinde Amerika’da dünyaya gelen model ve oyuncu Megan Fox’un anne ve babası Megan Fox çok küçükken boşanmıştır. Bu nedenle annesinin ikinci eşi yani üvey babasının evinde yetişmiştir.

5 yaşında iken dans ve tiyatro eğitimi almaya başlayan Megan Fox özellikle Transformers serisinde canlandırdığı karakter ile FHM dergisi tarafından dünyanın en seksi kadını ilan edilmiştir.

Eğitim hayatı süresince okulun yüzme takımında yer almış, daha sonra Florida’ya taşınmış ve tiyatro eğitimlerini sürdürmüştür.

13 yaşında iken Amerika Modellik ve Yetenek yarışmasında ödül kazanan Megan Fox, Morningside Academy’i bitirmiş ardından Lucie Wast Centennial Lisesinden mezun olmuştur.

İlk sinema oyunculuk deneyimini 2001 senesinde Holiday in Sun isimli film ile gerçekleştiren Megan Fox ekran severler tarafından özellikle 122 bölüm yayınlanmış olan Ocean Ave isimli dizi ile tanınmış ve sevilmiştir.

Güzelliği ve çekiciliğinin yanı sıra dövmeleri ilede dikkat çeken Megan Fox’un vücuduna sekiz adet dövme vardır. Daha önce sevgilisi olan Brain Austin Green’inde vücudunda dövmesi bulunmaktadır. 2010 yılında ise Brian ile evlenmiş bu evliliğinden Noah Shannon isminde 2012 doğumlu bir çocuğu vardır. Vücut ölçüleri ise, 86-66-86 cm’dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz