KimNereli.net

Marcus Greer

Marcus Greer Kimdir?

Furkan İmamoğlu
Gerçek adı: Furkan İmamoğlu
Doğum Tarihi: 21/07/1997 (23 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.80
Kilo: 110
Burç: Yengeç
Meslek: Fitness Eğitmeni Vücut Geliştirici
Doğum yeri: İstanbul

Marcus Greer Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Marcus Greer, genç yaşta elde ettiği vücut geliştirme şampiyonlukları ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Şimdilerde hem profesyonel vücut geliştirme müsabakalarına hazırlanırken, hem de profesyonel antrenör olarak, sağlıklı ve fit kalmak isteyenlere destek veriyor.

Gerçek ismi, Furkan İmamoğlu’dur. 21 Temmuz 1997 tarihinde, İstanbul’da doğmuştur. Ancak ailesinin işleri nedeni ile 9 yaşında Malezya’ya yerleşerek, eğitim hayatına burada devam etmiştir. Malezya’da ki yaşamı onu spora özellikle de fitness sporuna yöneltmiştir. 12 gibi genç bir yaşta gelecekte ne yapacağına karar vererek, kendini bu spora adamıştır. Fitness sporuna olan ilgisini fark eden ailesinin desteği ile ilk fitness yarışmasına, 15 yaşında Malezya’da katılmış ve birincilik almıştır.

Genç yaşta ne yapmak istediğine karar vererek, kendini bu alanda yetiştirmek ve geleceğini bu spor üzerine kurmak için çalışmalara başlamıştır. Sıkı şekilde antrenmanlarına devam ederken, eğitimini Malezya’da Wadi Sofia İnternational School'da tamamlamıştır.

Marcus Greer kariyeri;

2016 senesinde Türkiye’ye kesin dönüş yapmış ve spor yaşamına İstanbul’da devam etmiştir. Çalışmalarının başarısını 2018 senesinde ilk defa Türkiye’de düzenlene WBBF Grand Prix World Championship, Vücut Geliştirme Dünya Şampiyonasında iki altın madalya ile kanıtlamıştır. Hem kendi kategorisinde -23yaş, hem de büyükler kategorisinde +23 yaş birinci olarak, sıkı çalışmalarının karşılığını almıştır. Genç yaştaki bu başarıları birçok gazetede onu baş sayfaya taşımıştır.

22 Haziran 2019’da Cek Cumhuriyetinde yapilan Czech Virus Cup Dunya Sampiyonasinda kendi kategorisinde tekrar birinci olarak toplamda 3 kere dünya şampiyonu ve 3 kere dünya ikinciliğine sahip oldu.

Şu an, fitness koçluğu yaparken aynı zamanda uzaktan fitness koçu olarak da çalışmalarına devam etmektedir. Genç yaşta elde ettiği büyük deneyimini, insanların sağlıklı ve forma da kalması için harcayarak, online kanallardan fitness koçluğu yapmaktadır. Resmi web sitesi www.marcusgreerfitness.com ziyaret edebilir, daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sosyal medyayı aktif olarak kullanmakta, Youtube kanalı ve Instagram hesabı ile hem sevenleri hem de öğrencilerine çok değerli bilgiler aktarmaktadır. Özellikle Instagram’ın tanınmış kişilere verdiği, mavi tık işaretini alması, onun başarılı çalışmalarının fark edildiğinin bir diğer göstergesidir.

Marcus Greer ismi, genç yaşta rol model aldığı kişiden esinlenilmiştir. Marcus Greer ünlü rapçi, 50 Cent’in Get Rich Or Die Tryin isimli filminde kullandığı isimdir. Bu film, hayatta dik durmayı ve başarılı olmayı anlatan etkileyici bir filmdir. Arkadaşları, filmindeki Marcus Greer karakteri ile onu özleştirerek, ona bu takma ismi vermişlerdir. Yıllardır bu isimle tanınmış ve gerçek ismi kadar bilinir hale gelmiştir.

Halen İstanbul’da yaşamaktadır. Bekardır ve yengeç burcudur. Boyu 1.80 cm, kilosu ise 110’dur. Kilo 100 kg ve 115 kg arasında değişiklik gösterebilmektedir.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Marcus Greer
Gerçek adı: Furkan İmamoğlu
Doğum Tarihi: 21/07/1997 (23 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.80
Kilo: 110
Burç: Yengeç
Meslek: Fitness Eğitmeni Vücut Geliştirici
Doğum yeri: İstanbul
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

494.452 kez okundu

2.

Azad Yılmaz

483.643 kez okundu

3.

Beren Saat

423.076 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

393.580 kez okundu

5.

Tarık Akan

310.286 kez okundu

6.

Tarkan

258.443 kez okundu

7.

Volkan Demirel

239.753 kez okundu

8.

Emre Mor

215.044 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

214.000 kez okundu

10.

Ersay Üner

211.337 kez okundu