Maral Burçin Tatar

Maral Burçin Tatar rol aldığı Yalı Çapkını isimli dizi ile dikkat çekmiştir. Güzel isim hakkında merak edilenler, kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Maral Burçin Tatar Kimdir?

Maral Burçin Tatar sinema, film, dizi oyuncusu, tiyatrocu. Henüz 6 yaşında tiyatro ile tanışan başarılı isim, tiyatro sonrası kariyerine oyuncu olarak devam etmiştir. İstanbul’da Nuri Cıngıllıoğlu Lisesi’nden mezun olmuştur.

Aslen nereli olduğu bilgisine ulaşamadığımız Maral Tatar, doğma büyüme İstanbul’ludur. Amerika New York’taki prestijli HB Stüdyolarına katılmaya karar veren Maral Tatar, 2014 senesinde Hagen Temel Eğitim Programından mezun olmuştur.

Geçmişten günümüze kadar çok sayıda kısa film ve bağımsız projenin içerisinde yer almıştır.

Maral Burçin Tatar Oynadığı Diziler

Maral Burçin Tatar ilk dizi oyunculuk deneyimini Avlu isimli dizi ile gerçekleştirmiş, dizi de Çiğdem karakteri için kamera karşısına geçmiştir.

Daha sonra Menajerimi Ara, Başım Belada ve Yalı Çapkını adlı diziler de rol almıştır. En son rol aldığı Yalı Çapkını adlı dizi de Hazal karakterini canlandırmıştır. Yalı Çapkını dizisi oyuncuları, İpek Erdin, Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Beril Pozam, Buçe Buse Kahraman, Çetin Tekindor, Gözde Kansu, Gülçin Şantırcıoğlu ve Diren Polatoğulları gibi isimlerden oluşmuştur.

Kaç yaşında ve doğum tarihi bilgisine henüz ulaşılamamıştır.

Resmi instagram hesabı @maralttr ‘dir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz