Mahmut Hatipoğlu

Mahmut Hatipoğlu hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca iş hayatı ve biyografi bilgileri.

Mahmut Hatipoğlu Kimdir?

Mahmut Hatipoğlu küçük yaşlarda ticaret hayatına atılmıştır. Riyaziyeci İlkokulunda eğitim görmüş, ardından açık lise’de eğitimini sürdürmüş, son olarak İstanbul Üniversitesi’nden başarı ile mezun olmuştur.

Mahmut Hatipoğlu Nereli?

Mahmut Hatipoğlu aslen Erzurum’ludur. Ancak anne ve babası Muş doğumludur. Doğma büyüme ise İstanbul.

Mahmut Hatipoğlu Kaç Yaşında?

Mahmut Hatipoğlu 29 yaşındadır. Doğum tarihi 1993.

Eğitim hayatı sonrasında Danışman Şirketi kurmuş, devamında bir çok ülkeyi gezmiş ve konaklamış olan Hatipoğlu işini, çalışma hayatını Global’e taşımıştır.

Lüks araba ve silahlarla birlikte verdiği pozlar ile dikkatleri üzerine çeken Mahmut Hatipoğlu, kurmuş olduğu danışmanlık şirketinin sahibi olarak iş hayatını sürdürmektedir.

Diğer bir yandan döviz borsa işleri ile de ilgilenmektedir. Ancak en sevdiği işi kapalı çarşı piyasası olarak aktarmaktadır. Instagram hesabından sık sık lüks arabalar ve silahlarla çekilmiş pozlar yayınlamayı da ihmal etmemektedir.

İlk olarak 1999 senesinde selpak su ve çikolata satmaya başlayarak ticaret hayatına atılan Hatipoğlu, 8 kardeştir, ailenin sondan üçüncüsüdür. 12 yaşında şehir dışına tek başına gezmeye giden Hatipoğlu 14 yaşında resmen ticaret hayatına atılmış ve 15 yaşında yani 2007 yılında kendi yönetim kurulu başkanlığını yaptığı ha-tex tekstil kurucu üyelerindendir. 16 yaşında şirket sahibi olan genç iş adamı 2010 yılına kadar bu işi sürdürmüştür.

2011 yılında tekrar şehir dışında çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren Hatipoğlu 2012 yılında kapalıçarşı piyasasına girmiştir. Burada kendine bir şirket kurup komisyonculuk yapmaya başlamıştır.

2013 senesinde, Ukrayna giden Hatipoğlu, 1 sene orada kalarak Network marketing işinin yanı sıra iyi düzeyde Rusça öğrenmiştir.

2015 senesinde, Türkiye’ye dönen genç iş adamı ani bir kararla askere gitmeye karar vermiş ve 2015 yılının Mayıs ayında askere gitmiştir. Asker’de gösterdiği üstün hizmetten dolayı 3 tane başarı belgesi almıştır. Vatani görevini, Bartın Kuruçaşile’de yapmıştır.

Vatani görevini tamamlar tamamlamaz, çocukluktan beri sevmiş olduğu hanımefendi ile evlilik kararı almış ve 15 Temmuz 2016 darbesinden 5 gün önce 10 Temmuz 2016 tarihinde eşi Emine hanımefendi ile dünya evine girmiştir. Bu evliliğinden 1 yıl sonra 10 Temmuz 2017 tarihinde evliliklerinin meyvesi olarak bir kızları dünyaya gelmiştir.

Günümüzde halen şu an İstanbul’da devam eden bir danışmanlık şirketinin ceo’su olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Kendisi İtalya, İspanya, Fransa, Almanya, Hollanda, Ukrayna, Rusya ve Suudi Arabistan gibi bir çok ülkeye gitmiştir. Gerek ticaret anlayışı gerek yabancı dili becerisi ve açık dünya görüşü gelecekte bir çok başarıya imza atacağının ışığı şimdiden göstermektedir.

Şuan sosyal medya danışmanlığı üzerinde yoğunlaşan Hatipoğlu, bir çok ünlü ile çalışıp çok büyük referans kaynakları sağlamıştır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @mahmut resmi twitter hesabı ise @mahmutreus_

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz