Madelyn Cline

0

Madelyn Cline oyunculuk dünyasında özellikle rol aldığı Netflix Platformu dizilerinden Outer Banks isimli dizide Sarah Cameron karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Güzel oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Madelyn Cline Kimdir? Nereli?

1997 yılının Aralık ayında dünyaya gelen güzel oyuncu Amerika’nın Güney Carolina Eyaletinde bulunan bir liman kenti olan Charleston’da doğmuştur. Oyuncu kimliğinin yanı sıra sosyal medya dünyasındada fenomen olarak ciddi bir hayran kitlesine sahiptir. Amerikan vatandaşı olan güzel oyuncu karışık etnik kökene sahiptir. Babasının ismi Mark Cline, annesinin ise Pam Cline’dir. Brett Herring isminde bir erkek kardeşi vardır, iyi bir eğitime sahip olan ünlü oyuncu New York Üniversitesi mezunudur.

Madelyn Cline Boyu, Kilosu, Sevgilisi Kim?

Boyu 1.67 cm, kilosu 55, burcu ise yay’dır. 2021 yılı itibariyle 23 yaşında olan ünlü oyuncunu sevgiliside tanıdık bir isimdir. Chase Stokes ile mutlu birlikteliği sürmektedir, sevgiliside Outer Banks dizisinde rol almıştır.

Cline Outer Banks isimli dizi öncesinde, Vice Principals (Taylor Watts) Stranger Things ve The Originals isimli dizilerde de rol almıştır. Madelyn Cline, Charleston yakınlarındaki Güney Carolina’daki Goose Creek’te doğup büyümüştür. Fotoğraf çekmeyi, çizim yapmayı, yol gezilerini, yürüyüş yapmayı ve su kayağı yapmayı seviyor.

Sosyal Medya Hesapları:

İnstagram Hesabı: @madelyncline 8,1milyon takipçisi bulunuyor.


İlginizi Çekebilir :   Pervin Balcı

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz