Livia Çelebi

Livia Çelebi hakkında merak edilen oyunculuk kariyeri. Peki aslen nereli? hangi sinema ve dizilerde rol aldı? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

22 Mayıs doğumlu güzel oyuncu Livia Çelebi ikizler burcudur. Maalesef kaç yaşında olduğu, boyu, kilosu, doğum tarihi ve doğum yılı gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır. Aslen Mersin, Aydıncık İlçesi nüfusuna kayıtlıdır.

2015 yılında Mersi’nde düzenlenmiş olan Best Model Mediterranean Güzellik yarışması ile adından söz ettirmiş, yarışmada 2. olmuştur. Günümüze kadar bir çok defilede boy gösteren güzel isim günümüzde ise oyuncu olarak kariyerini sürdürmektedir.

İlk olarak 2018 senesinde, yönetmenliğini Murat Toktamışoğlu’nun üstlendiği ve Şafak Sezer, Çetin Altay, Umut Oğuz, Melda Arat ve Gülhan Tekin gibi isimlerin rol aldığı Bana Bir Soygun Yaz 2 adlı sinema filminde rol almıştır. Bu sinema filminde Asya karakterini canlandırmıştır.

2019 yılında ise ekranların başarılı projelerinden olan Çukur isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Sosyal medya hesaplarınında tabloda yer aldığı başarılı ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 11,2bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz