Lisaveta Karibskaya

0

Lisaveta Karibskaya Sergen Yalçın ile birlikteliğiyle uzun süre magazin gündeminde yer almıştır. Güzel isim hakkında magazin dünyasında bir çok sorunun cevabı araştırılmaktadır. Hakkında kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Lisaveta Karibskaya Kimdir? Nereli?

1998 doğummlu güzel isim ülkesi Ukrayna’da oldukça tanınan bir isimdir. Model, dansçı ve balet olarak tanınan Lisaveta Karibskaya Ukrayna asıllıdır. İnternational model olarak ün yapmış son dönemde ise Türkiye’de eski Milli futbolcu, Teknik Direktör Sergen Yalçın ile sevgili oldukları haberleri ile sık sık gündeme gelmiştir.

Lise mezuniyetinin ardından Üniversite eğitimine Psikoloji bölümünde devam etmiş ve mezun olmuştur.

Ülkesi Ukrayna’nın yanı sıra Türkiye’de de son dönemlerde sık sık Uluslararası Model olarak podyumlarda boy göstermeye başlamıştır. Model olan ünlü isim özellikle sosyal medya dünyasında yapmış olduğu paylaşımları ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Lisaveta Karibskaya Boyu, Kaç Yaşında?

Güzel isim Lisaveta Karibskaya’nın boyu 1.70 cm, kilosu 52, yaşı ise bu yazımızı hazırladığımız dönem itibariyle 23’dür. Sergen Yalçın ile uzun süre sevgili oldukları yönünde haberler ile gündeme gelsede ünlü çiftin ayrıldıkları belirtilmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz