Lindsey Pelas

Lindsey Pelas hakkında merak edilen kaç yaşında? boyu, kilosu, doğum yeri, vücut ölçüleri gibi soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2015 yılında Extraction sinema filminde, 2014 yılında Playboy Plus dizisinde ve 2016 yılında Complex Conversations gibi televizyon programında boy göstermiştir.

1991 yılında Amerika’da dünyaya gelen Lindsey Pelas boğa burcudur. Vücut ölçüleri ise, 97-61-91 cm’dir. Sık sık göğüslerinin silikon olduğu yönünde haberleri yayınlanmıştır. Ancak Lindsey bu konu için kesinlikle doğal olduklarını ve hiç bir şekilde silikon yaptırmadığını bir röportajda dile getirmiştir.

Yeşil gözleri ve dikkat çeken fiziki görüntüsü ile sosyal medya üzerinden milyonlarca takipçi sayısına sahiptir. İnstagram hesabı 2018 yılı itibariyle 8 Milyon takipçiye ulaşmıştır.

Yaşantısını Los Angeles’ta sürdüren Lindsey Pelas’ın 5 kız ve 3 erkek kardeşi vardır. 2016 yılında ismi İngiliz sosyalist Calum Best ile sevgili oldukları haberleri ile gündeme gelmiş ancak sevgilisinden 2017 yılında ayrılmıştır.

Formunu ise haftanın 5 günü antrenman yapmaya bağlayan Lindsey, ayrıca 2 sene yoga yapmış, antrenörü ile sürekli fitness ve plates yapmaktadır.

Tosh isminde bir köpeği olan Lindsey Pelas çocukluk yıllarında ise öğretmen veya pop şarkıcısı olmak istediğini açıklamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz