Lindsay Lohan

0

Dünyaca ünlü şarkıcı, besteci, model ve oyuncu Lindsay Lohan özellikle son dönemlerde Müslüman oldu gibi haberler ile Türkiye’de gündeme gelmektedir. 1986 yılında Amerika New York’ta dünyaya gelmiştir. Yengeç burcudur.

Henüz 11 yaşında iken ilk oyunculuk deneyimini Disney 1998 Parent Trap isimli film ile gerçekleştirmiştir.

Özellikle 2003 ve 2005 yılları arasında rol aldığı filmler ile adından söz ettiren Lindsay Lohan Hristiyan Katolik bir ailenin evladı olarak dünyaya gelmiştir. Ali Lohan, Ashley Kaufmann, Cody Lohan, Michael Lohan Jr. ve Landon Major Lohan isimlerinde kardeşleri vardır.

2016 yılında ise karıştığı trafik kazası suçu nedeni ile 125 saat kamu hizmetinde çalışma cezası ile karşı karşıya kalmış ve ciddi sıkıntılar yaşamıştır.

Bu dönemde New York’ta bir okula giderken kollarının arasında Kur’an-ı Kerim görünmüş ve acaba müslümanmı oldu? gibi sorular medyada gündeme gelmiştir. Kazanın ardından Suriye ile ilgilide bir çok aileye destek olmuş, Türkiye’ye gelmiş ve Türkiye’de iken başörtü takmıştır. Ayrıca Türkiye’ye geldiği dönemde ünlü iş adamı Faruk Sabancı ile buluştuğu ve yemek yediği haberleri acaba sevgililermi gibi soruları gündeme getirmiştir.

En son ise resmi twitter hesabı üzerinden Alaikum sala tweeti ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Ancak tüm bu mesaj, hal ve hareketlerine rağmen müslüman olup olmadığı bir netlik kazanmamıştır.

Bugüne kadar Another World, Komik Kuzak, That ’70s Show, Çılgın Cuma, Bir Drama Kraliçesinin İtirafları, Kötü Kızlar, Project Runway, Herbie Tam Gaz, Boby, Kır Evi Arkadaşı, Tatil, Chapter 27, Katilimi Tanıyorum, Labor Pains, Ustura, The Dry Gulch Kid, Anger Management, Liz ve Dick, InAPPropriate Comedy, Korkunç Bir Film 5 ve Şöhret Tepesi gibi show programları, dizi ve sinema filmlerinde yer almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz