Lina Koru

0

Lina Koru katıldığı Kısmetse Olur Aşkın Gücü isimli program ile tanınmıştır. Güzel isim hakkında merak edilen soruların tüm detayları! Kısaca kariyeri, eğitimi, hayatı ve biyografi bilgileri.

Lina Koru Kimdir?

Lina Koru Kısmetse Olur Aşkın Gücü adlı program ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Tıp Fakültesi’nde eğitim aldığını belirten güzel isim, Rize’de bir Devlet Hastanesi’nde çalıştığını dile getirmiştir.
Lina Koru43

Lina Koru Nereli?

Lina Koru Ankara’lıdır. Aslen doğma büyüme Ankara’lı olduğunu belirtmiştir. Kökeninde göçmenlik olduğunu sözlerine eklemiştir.

Yarışmanın ilk günün de kendisini soru yağmuruna tutan yarışmacılar bir çok soruyu kendisine yöneltmiş, güzel isim yarışmaya ciddi bir ilişki yaşamak için katıldığını belirtmiştir. Uzun bir okul hayatı dönemi geçirdiğini, bu nedenle ciddi bir ilişki yaşamadığını, programa katılmasının sebebinin de bu olduğunu sözlerine eklemiştir.

Lina Koru Kaç Yaşında?

Lina Koru 25 yaşındadır. Doğum tarihi 1998, burcu ise ikizler’dir.

Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisi olan Lina, günümüz itibariyle intörn doktorluk yaptığını söylemiştir. Yine yarışmaya katılmış olan Burak isimli yarışmacının da daha önceden arkadaşı olduğunu aktarmıştır.

Kısmetse Olur: Aşkın Gücü bilindiği üzere Youtube platformunda yayınlanmaktadır. Program da ayrıca Aybüke Çangal, Yaren Dağ, Yeliz Açıkel, Şeydanur Tunç, Ayşenur İnam, Tuğçe Aleyna, Simge Nur Erkoç ve Elif Nur Yel gibi isimler de yar almıştır.

Boyu ve kilosu da oldukça merak edilen güzel ismin maalesef boy ve kilo bilgilerine ulaşılamamıştır. Resmi instagram hesabı @linakoru ‘dur. Açıklamasında Dr. Lina Koru – Tıp Fakültesi bilgileri bulunmaktadır.
Lina Koru4

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz