Lil Pump

Lil Pump Rap müzik dünyasının sevilen isimlerindendir. Peki kaç yaşında? evli mi? boyu, kilosu kaç? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

17 Ağustos 2000 yılında Amerika Miami’de dünyaya gelmiştir. Baba tarafından kökeni aslen Kolombiya’ya uzanmaktadır. Günümüzde söz yazarı, plak yapımcısı ve rap sanatçısı olarak müzik hayatını sürdürmektedir.

Gerçek ismi Gazzy Garcia’dır. Henüz 6 yaşında iken anne ve babası ayrılmıştır. Kendisinden büyük bir abisi olan Lil Pump, 10. sınıfta iken kavga ettiği gerekçesi ile okuldan atılmıştır. Daha sonra devam etmiş, Harward Üniversitesine kabul edildiğini söylemiştir. Ancak sonrasında rap müzik kariyeri için okula gitmediğini belirtmiştir. Chief Keef ve LilB gibi rapçilerden esinlenmiş ayrıca arkadaşı olan Smokepurpp’tan ilham almıştır.


Sadece boynunda bile 5 adet dövmesi olan rapçinin vücudunun neredeyse her yeri dövmelidir. Amerika’da müzik dışında sık sık yasadışı sebeplerden dolayı başının belaya girmesi ile de gündeme gelmektedir. 2018 yılında evinde ruhsatsız silah bulundurmaktan tutuklanmıştır. Çıktıktan sonra Miami de ehliyetsiz araba kullanmaktan, ardından havaalanında saldırgan tavırları nedeniyle gözaltına alınmıştır.

2017 yılında Gucci Gang, Esskeetit, Boss, D Rose ve I Love It isimli single’larını Adele Givens ve Kanye West ile birlikte seslendirmiştir. 2.albümü ise 2019 yılında Harverd Dropout ismi ile müzik piyasasına sürülmüştür.

SoundCloud’da orijinal olarak yer alan ELEMENTARY, D Rose ve Gucci Gang ! şarkıları ile popüler olmuştur. Ayrıca Gucci Gang şarkısı nedeniyle hapise girmiştir.

Lil Pump ‘un boyu 1.68 cm, kilosu 64, burcu ise Aslan’dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz