Levent Babataş

Levent Babataş uzun süredir güzel oyuncu Demet Evgar ile mutlu birlikteliğini sürdürmektedir. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Levent Babataş Kimdir? Nereli?

İstanbul doğumludur, henüz doğum tarihi bilgisine ulaşılamamıştır. Baba tarafından ise aslen Erzincan’lı olduğu açıklanmıştır.

İstanbul Kadıköy Semiha Şakir Lisesi ardından, İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü’nden başarı ile mezun olmuştur. Bir alışveriş merkezi’nde ünlü bir marka’nın bayiliğini üstlenmiş, gıda üzerine faaliyet gösteren işletmenin sahibidir. Birebir Gastro Art isimli butik restoran, bar’ın 2020 yılında açıldığı ve bazı kaynaklarda işletmeyi Demet Evgar ile birlikte yürüttüğü geçmektedir.

2022 yılında ekran severlerin yakından tanıdığı güzel oyuncu Demet Evgar ile sevgili oldukları açıklanmış, magazin dünyasının gündeminde sık sık yer almıştır. Başarılı iş adamı daha önce bir evlilik yaşamış, bu evliliğinden bir oğlu olduğu belirtiliyor.

Levent Babataş’ın Sevgilisi Demet Evgar Kimdir?

Annesi Bingul Evgar babası ise Levent Evgar ‘dır. Yiğit isminde bir erkek kardeşi vardır. Kardeşi yönetmenlik eğitimi almaktadır. 1980 yılında Manisa’da dünyaya gelen Evgar aslen Arnavut kökenlidir. Bu nedenle Arnavut yemeklerini çok sevmekte özellikle annesinin imam bayıldısı, babaannesinin yaptığı Bünyan ve link isimli Arnavut yemekleri her zaman ilk sırayı almaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz