Lea Elui

0

Lea Elui sosyal medya dünyasının en başarılı isimleri arasında gösterilmektedir. Hayranları tarafından sık sık boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? sevgilisi var mı? varsa kim? gibi bir çok sorunun cevabı merak edilmektedir. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2001 yılının Ocak ayında, Fransa’nın Marsilya Şehri’nde dünyaya gelen Lea Elui internet dünyasında özellikle musically videoları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Tiktok, youtube ve instagram hesaplarını da kullanan başarılı isim günümüz itibariyle ciddi takipçi sayılarına ulaşmış durumdadır.

Lea Elui boyu 1.65 cm, kilosu 47, burcu ise oğlak’tır. Vücut ölçüleri ise bir çok kaynakta 90-59-89 cm olarak geçmektedir.

Ünlü olmadan önce

2016 yılının Ağustos ayından sonra, daha sonra Tiktok olan musical.ly’de içerikler yayınlamaya başlamıştır. Özellikle 2018 senesinde kendisi gibi ünlü sosyal medya fenomeni Kristen Hancher ile birlikte San Francisco’da İnstagram Genel Merkezi’nden instagram hesabına resim göndermesi ile dikkat çekmiştir.

Lea Elui Aile hayatı

Fransız güzel doğduğu Marsilya’dan sonra Kaliforniya’ya, oradan da Los Angeles’a taşınmıştır. 1 sene kadar sosyal medya ünlülerinden Hunter Rowland ile çıkmıştır. Ayrıldıktan sonra ise yeni sevgilisi yine bir Tiktok ve instagram fenomeni olmuş, o da yakışıklı isim Lucas Ollinger’dir.

Sosyal medya fenomeni olmasından dolayı, hesaplarını çok aktif bir şekilde kullanan ünlü ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 10,7milyon civarındadır. Tiktok hesabında 10.5M olan takipçi sayısı, Youtube video kanalında ise 1,17 Mn abone civarında seyretmekte… Twitter hesabında ise 35,4 B…

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz