Lara Aslan

Lara Aslan Ya Çok Seversen dizisinde Ilgaz karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Güzel isim hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Lara Pera Aslan Kimdir?

Lara Aslan tiyatrocu, sinema, film ve dizi oyuncusu. Bazı kaynaklarda sadece Lara Pera Aslan ve Su Lara Aslan olarak’ta ismi geçmektedir. Güneşle Buluşmak isteyen Kardan Adam isimli tiyatro oyununda sahne almıştır.

Günümüz itibariyle dizilerde rol almakta ve oyuncu olarak kariyerini sürdürmektedir.

Lara Aslan Nereli?

Lara Aslan İstanbul doğumludur.

Lara Pera Aslan Kaç Yaşında?

Lara Aslan 19 yaşındadır. Resmi instagram hesabı @_laraslan_ ‘dır.
lara aslan3 jpg
İlk dizi oyunculuk deneyimini 2023 senesinde rol aldığı Ya Çok Seversen isimli dizi ile gerçekleştiren güzel isim, dizide Ateş’in üvey kardeşi Ilgaz Arcalı karakterini üstlenmiştir. Ya Çok Seversen oyuncuları Kerem Bürsin, Hafsanur Sancaktutan, Nazmi Kırık, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya, Aziz Caner İnan, Hatice Aslan, Adin Külçe, Arven Ece Yavuz, Şerif Erol, Özgün Akaçca, Cemre Ebuzziya, Alper Baytekin, Aslı Omağ ve Murat Karasu isimlerden oluşmuştur.

Emre Ahlatlı Menajerlik Ajansı bünyesinde oyunculuk çalışmalarına devam eden başarılı ismin henüz boyu, kilosu gibi diğer merak edilen bilgilerine ulaşılamamıştır.

Tiyatro Oyunları:

Güneşle Buluşmak İsteyen Kardan Adam (Tomurcuk, Tavşan – 2022)

Oynadığı Sinema ve Diziler:

Ya Çok Seversen (Ateş’in üvey kardeşi Ilgaz Arcalı)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz