Laneya Grace

Laneya Grace yer aldığı reklam filmleri, video klipleri ve çalıştığı model ajanları ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isimlerdendir. Hakkında kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? nereli? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2004 yılının Haziran ayında Amerika, Kaliforniya’da dünyaya gelen Grace’in babası Thomas Stevenson’dur. Baba tarafından aslen Hint asıllı olduğu belirtilmekte olan güzel isim Amerikan vatandaşıdır. Boyu 1.63 cm, kilosu 48, burcu ise yengeç’tir.

Henüz 3 yaşında iken ailesi tarafından ajanslara kaydettirilmiş, ilerleyen süreçte ise model bir çok ünlü markanın model yüzü olmuştur. Ailesi tarafından her zaman desteğini arkasına alan güzel isim günümüzde yaşantısını San Francisco’da sürdürmektedir. Kendisinden üç yaş küçük 2007 doğumlu bir kız kardeşi vardır. Ayrıca Lando isminde bir de köpeği var..

Laneya Grace kariyeri;

Wilhelmina Models mankenlik ajansı tarafından imzalanmış olan Guess ve Maleficent Toys’un kampanyalarında yer almıştır. Özellikle Aloe Blacc’in Wake Me Up isimli çıkış parçasının klibinde yer alarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. O klip 2013 yılında yayınlanmış, Grace o klipte 9 yaşında idi.

Küçük yaşlardan itibaren her zaman spor ile iç içe olan Grace, kız kardeşi ile birlikte boks ve Muay Thai sporu ile ilgilenmekte, boş zamanlarında ise sık sık yüzmektedir. Ailesi ile birlikte sık sık Kilise etkinliklerine de katılmaktadır.

Luber Roklin management bünyesinde model ve oyunculuk çalışmalarını aralıksız sürdüren Grace’in sosyal medya hesaplarında da ciddi bir hayran kitlesi bulunmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 346bin civarındadır. Geçmiş dönemlerde Kristina Pimenova gibi isimlerin yer aldığı listelerde, dünyaca en ünlü çocuk yıldızları arasında gösterilmiştir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz