Kutay Kalabalık

Kutay Kalabalık TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kara adlı dizide Yasin karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Genç oyuncu daha öncede sinema filminde rol almıştır. Hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Kutay Kalabalık Kimdir?

Kutay Kalabalık oyuncu olarak kariyerine yeni projeleri dahil etmeye devam ediyor. Babası Mustafa Kalabalık, Gazeteci, Yazar, TV Program Yapımcısı, Kamu Yönetimi Ve Siyaset Bilimi Uzmanı’dır. Annesi ise Mine Çakmak. Kendisinden büyük, kendisi gibi oyuncu olan Furkan Kalabalık isminde bir abisi vardır. Furkan Kalabalık Çarpışma, Dudullu Postası, Menajerimi Ara, İstanbullu Gelin ve Mahkum gibi diziler de rol almıştır.

Kutay Kalabalık Kaç Yaşında?

Kutay Kalabalık 22 yaşındadır. Doğum tarihi 24 Eylül 2000.

Günümüzde yaşantısını Kocaeli’de sürdüren genç oyuncu Kara Tahta isimli dizide Yasin karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Kara Tahta adlı dizi de ayrıca, Tutku Ulus, Furkan Ardıç, Miray Daner, Cengiz Bozkurt, Kerem Arslanoğlu, Selen Uçer, Çiçek Dilligil, Mine Tüfekçioğlu ve Nizam Namidar gibi isimler de rol almıştır.

Oyuncu kimliğinin yanı sıra sosyal medya dünyasının da çok yakından tanıdığı bir isimdir. İlk zamanlar vine ile ciddi bir içerik üretmiş daha sonra tiktok hesabı ile paylaşımlarını sürdürmüştür. @kutaykalabalik kullanıcı isimli tiktok hesabında günümüz itibariyle 751bin civarında takipçisi bulunuyor.

Oynadığı Sinema Filmleri:

James Potter Ve Kılıcın Varisi 2020
Hesapta Aşk 2015

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz