Kürşat Juan

Kürşat Juan sosyal medya dünyasının sevilen isimlerindendir. Hakkında genellikle hayranları tarafından aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? kimdir? gibi bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Kürşat Juan Kimdir? Nereli?

1999 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen ünlü isim İzmir doğumludur. Aslen ise bir çok kaynakta da belirtildiği üzere Artvin’lidir. Günümüzde yaşantısını İstanbul’un Ümraniye İlçesi’nde sürdürmektedir. Tiktok fenomeni olan ünlü isim sosyal medya hesaplarında aktif olarak içerik üretmekte ve çeşitli videolarını takipçileri ile paylaşmaktadır.

Anne ve babasının henüz çok küçük yaşlarda iken yitirmiştir. 15 yaşında iken babasını, 8 yaşında iken de annesini yitirmiş, kendisinden büyük bir abisi ve bir de ablası vardır. Ablası memleketi Artvin’de yaşamaktadır.

Kürşat Juan Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.80 cm, burcu ise boğa’dır. 2021 yılı itibariyle yaşı ise 22’dir. Gerçek ismi ise Ümit Kürşat Yalçınkaya’dır. kursatjuan olarak kullandığı tiktok hesabında günümüz itibariyle 3.5M civarında takipçisi bulunuyor. Ayrıca resmi instagram hesabı @kursatjuan ‘ın takipçi sayısı da 912bin civarındadır. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 821 B. Tiktok için ürettiği videolarda oldukça başarılı olan Juan, 175 milyonun üzerinde beğeni almıştır. Sayılar her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Yakışıklılığı, tarzı ve özellikle de özgün içerikleri ile gönüllerde taht kurmayı başarmış bir isimdir. Cemre Solmaz ve Merve Yalçın gibi isimlerle de video paylaşımları bulunmaktadır. Kürşat Juan en son Alayına isimli rap parçayı takipçileri ile buluşturmuştur. BabbaMedia etiketi ile yayınlanan Alayına isimli tekli çalışması YouTube ve tüm dijital platformlarda yer almıştır. Videonun altına ise Ben bir şarkıcı değilim ve böyle bir şey iddia etmiyorum. Rap sanatına yıllarını veren bütün büyüklerime saygılar.” notunu düşmüştür.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz