Kübra Gölcü

Kübra Gölcü 2021 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Operasyon 41 isimli yarışmaya katılmıştır. Hakkında ise ekran severler bir çok sorunun cevabını araştırıyor. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Kübra Gölcü Kimdir? Nereli?

1999 yılının Nisan ayında dünyaya gelen başarılı isim MMA Şampiyonlukları bulunan bir sporcudur. Doğum yeri bilgisine ulaşılamamış, bazı kaynaklara göre aslen Sakarya, Hendek’lidir. Bir kaç senedir dövüş sporları ile ilgilenen Gölcü’nün 2019 yılında düzenlenen MMA turnuvasında 2.iği bulunmaktadır. Ayrıca voleybol, Kickboks ve Fitness sporları ile de ilgilenmekte yarışmanın iddialı isimlerinden birisidir.

Kübra Gölcü Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.65 cm, kilosu ise 62’dir. Daha önce 68 kiloda bir çok MMA karşılaşmasına çıkmıştır. 2021 yılı itibariyle 22 yaşındadır. @kgolcuu olarak kullandığı resmi instagram hesabında 3bin civarında takipçisi bulunmaktadır. Operasyon 41 adlı yarışmanın sunuculuğunu ise daha önce Survivor yarışmasına da katılan Hasan Yalnızoğlu üstlenmiştir.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz