Kubilay Sakarya

Kubilay Sakarya Yaşayan Mekanlar isimli program ile merak edilen isim olmuştur. Hakkında kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Kubilay Sakarya Kimdir?

Kubilay Sakarya iç mimar, sunucu, blogger, dijital medya içerik üreticisi. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren yakışıklı isim iç mimar’dır. 2011 yılından bu yana dijital medya kanallarında aktif şekilde içerik üreticiliği yapmaktadır.

2014 yılından bu yana ise ortağı olduğu ajansı ile uluslararası markalar için içerikler üretmekte ve sosyal medya yönetimi gerçekleştirmektedir.

2018’de kurduğu iç tasarım stüdyosu ile pek çok farklı mekana imza atmakta, youtube video kanalında iç mimari üzerine videolar paylaşmaktadır. Ayrıca seyahatlerindeki deneyimlerini fotoğraflamayı ve yepyeni anılar biriktirmeyi çok sevmektedir.

Kubilay Sakarya 2017 yılında Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nden mezun olmuştur.

2011 yılından beri aktif olarak devam ettiği bloggerlık hayatına 2014 yılında kurduğu You Me Social sosyal medya ajansı ile devam etmeye karar vermiştir. 2018 yılında kurduğu multi-disipliner tasarım ofisi ile pek çok yaşam alanına imzasını atmaya devam ediyor.

Sosyal medya ajansında Türkiye’nin önde gelen perakende ve otel zincirleri ile birlikte çalışmalar yürütmektedir. Blogger kimliğinin yanı sıra mimari içerikler üretmeye ve mesleğini de sürdürmeye devam etmektedir.

Resmi instagram hesabı @kubilaysakarya resmi twitter hesabı ise @KubilaySakarya ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz