KimNereli.net

Kubilay Güleçoğlu

Kubilay Güleçoğlu Kimdir?

Kubilay Güleçoğlu
Gerçek adı: Kubilay Güleçoğlu
Doğum Tarihi: 15/08/1985 (35 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Evli
Burç: Aslan
Meslek: Manken/Model Oyuncu Sunucu
Mezuniyet: İstanbul Aydın Üniversitesi
Doğum yeri: İstanbul

Kubilay Güleçoğlu Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Kubilay Güleçoğlu hakkında merak edilen sorular. Kaç yaşında? Evli mi? Ne mezunu? Oyunculuk kariyeri ve rol aldığı diziler kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Kubilay Güleçoğlu orta öğrenimini Bayrampaşa Rıfat Canayakın Lisesinde tamamlamıştır. Aydın Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun olan Kubilay Güleçoğlu’nu ilk Acemi Cadı dizisinde ekranlarda gördük. Daha sonrasında Kanıt dizisinde sevimli bir polis karakterine hayat vermiştir.

TİK/ Tourette Sendromu Gönüllüleri Gençlik Temsilcisi Kubilay Güleçoğlu kendiside bu hastalığın üstesinden gelmeye çalışan oyuncu bu konudaki hassasiyetini de bir sempozyumla gösterdi. Dünyada milyonlarca insanı etkileyen bu nadir hastalıklara dikkat çekmek amacıyla bir etkinlik düzenlendi. Acıbadem Üniversitesi Kerem Aydınlar Kampüsünde düzenlediği sempozyumda nadir hastalıklara yönelik çalışmalar ve sorunların çözümü için uzmanlar, araştırmacılar, dernek temsilcileri ve aileleri bir araya getirdi.

2018 yılında Özge Sesli ile dünya evine giren ünlü oyuncuda evliler kervanına katılmış oldu.

Biray Dalkıran’ın yönetmenliğini yaptığı “Bana Bir Soygun Yaz”komedi türündeki sinema filminde Hakan Yılmaz, Sera Tokdemir, Mehmet Özgür ile birlikte rol almıştır.

2014 yılında ” Seni Seviyorum Adamım” sinema filminde Onur karakteriyle yer almış sonrasında Trt ekranlarında karşımıza çıkan yakışıklı oyuncu TRT Marmaray Belgeseli ile 11 ülkede 12 bölümle kariyerine bir yenisini eklemiştir. “Pürtelaş”adlı tiyatro oyununda da başarılı bir performans sergilemiştir.

Alemin Kralı, Ezel, Geniş Aile gibi birçok dizide yer almış aynı zamanda Pia Kek Reklamı ve Hobby Jöle Reklamlarında da başrol oynamıştır. Kubilay Güleçoğlu oyunculuğun yanı sıra Sunuculuk, Modellik ve Mankenlik yapmıştır.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Kubilay Güleçoğlu
Gerçek adı: Kubilay Güleçoğlu
Doğum Tarihi: 15/08/1985 (35 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Evli
Burç: Aslan
Meslek: Manken/Model Oyuncu Sunucu
Mezuniyet: İstanbul Aydın Üniversitesi
Doğum yeri: İstanbul
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

471.096 kez okundu

2.

Beren Saat

413.905 kez okundu

3.

Azad Yılmaz

405.851 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

353.220 kez okundu

5.

Tarık Akan

305.757 kez okundu

6.

Tarkan

250.891 kez okundu

7.

Volkan Demirel

235.328 kez okundu

8.

Emre Mor

210.639 kez okundu

9.

Ersay Üner

207.004 kez okundu

10.

Serdar Ortaç

205.677 kez okundu