Kristen Hancher

0

Kristen Hancher hakkında merak edilen kariyeri. Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1999 yılının Mayıs ayında Kanada Ontario’da dünyaya gelen Kristen Hancher boğa burcudur, boyu 1.70 cm, kilosu ise 55’tir. Derek adında küçük bir kardeşi var. Günümüzde yaşantısını Amerika Los Angeles’ta sürdürmekte.

Sosyal medya dünyasının en ünlü fenomen isimleri arasında yer almaktadır. Sosyal medya dışında şarkıcı, oyuncu ve dansçı kimlikleri ile de tanınan Hancher, özellikle aktif olarak instagram hesabını çok sık kullanmaktadır. İlk zamanlar paylaşım yaptığı moda ve mankenlik çekimleri ile dikkatleri üzerine çekmiş kısa sürede milyonlarca takipçi sayısına ulaşmayı başarmıştır.

Şöhreti sayesinde kısa dönem içinde oyunculuk dünyasına da adım atmış ve Misshaps, School for School ve Too Cool gibi web dizilerinde rol almıştır.

Kristen Hancher şöhret öncesi;

İlk zamanlar YouNow canlı yayın ağında aktif olarak yer almıştır. Daha sonra Musical.ly ile devam etmiş ve 20 milyonun üzerinde hayran kitlesine ulaşmıştır. Özellikle 2017 yılının Mayıs ayında Nicki Minaj ile birlikte “Regret In Your Tears” ile dudak senkronizasyonu yaparak ününe ün katmıştır.

Günümüzde Youtube kanalında makyaj, cesaret ve komedi gibi bir çok videoyu takipçileri ile paylaşmaktadır. İnstagram hesabında yaptığı birbirinden cesur paylaşımları da takipçilerinin büyük beğenisini kazanmakta. Sürekli saç rengini değiştiren ünlü fenomen turuncu, yeşil, sarı, beyaz, mor, kırmızı, kızıl, pembe ve daha bir çok rengi saçlarında kullanmakta.

Kanada’nın dışında dünya üzerinde ciddi bir hayran kitlesine ulaşan Hancher ‘in 2019 yılı itibariyle instagram hesabında takipçi sayısı 6milyon.. Youtube kanalında ise 1,11 Mn abonesi bulunmaktadır. Twitter hesabında ise bu sayı 54,7 B Takipçi’dir.

Sevgilisi var mı? varsa kim?

2016 yılının Nisan ayında instagram fenomenlerinden Andrew Gregory ile çıkmaya başladı. İlişkisi 2018 yılında son buldu. Ancak o tarihler arasında sevgilisi ile birlikte iken yanlışlıkla canlı yayına geçmiş o esnada 14 bin takipçi tarafından birlikte olduğu anların sesleri duyulmuştur. Canlı yayın toplam 3 dakika sürmüş kaydı toplam 3.9 milyon kullanıcı dinlemiştir. Hatasının farkına vardıktan sonra ise videoyu kaldırmıştır. Daha sonra bunun farkına varan güzel isim takipçilerinden özür dilemiştir. 2017 yılında ise eski sevgilisi Andrew Gregory tarafından uyurken tecavuze uğradığını takipçilerine açıklamış sonrasında da zaten ilişkileri son bulmuştur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz