Korcan Kol

Korcan Kol hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? aslen nereli? kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Çocukluk yıllarından bu yana her zaman oyunculuk yapmak istediğini belirtmiştir. Oyunculuğu sevdiği için yaptığını, para, şan ve şöhret gibi nitelikler için seçmediğini dile getirmiştir. 14 yaşında iken küçük çaplı bir oyunculuk eğitimi almıştır. 17 yaşında ve 19 yaşında da yine oyunculuk eğitimleri aldığını belirtmiştir. 2019 yılında 19 yaşında iken ilk dizi oyunculuk deneyimini Kuzey Yıldızı ilk Aşk isimli dizide Emin karakteri ile gerçekleştirmiştir.


Uzun boyu, düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Okul eğitimini aşçılık üzerine tamamlamıştır. Çeşitli otellerde aşçı olarak çalışmıştır. Vücut geliştirme ve kickboks sporları ile uğraşmaktadır. Kendisi için erken kalkmak, erken yatmak ve sağlıklı beslenmenin çok önemli olduğunu söylemiştir.

Korcan Kol hakkında kısaca;

En son oyunculuk eğitimini suedacilstudio ‘da tamamlamıştır. Çok iradeli bir insan olduğunu istediğini aldığını hiç pes etme gibi bir huyu olmadığını takipçileri ile paylaşmıştır. Sigara ve alkol gibi kötü alışkanlıkları bulunmamaktadır. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan yakışıklı oyuncunun günümüz itibariyle resmi instagram hesabında takipçi sayısı 115bin civarındadır.

Sık sık saçları ile ilgili sorularda alan ünlü isim, saçlarının doğal olduğunu kendi saçları olduğunu söylemiştir. Kendi rengi olduğunu sadece çok sevdiğini ve sık sık bakım yaptığını aktarmıştır.

Maalesef henüz doğum yeri, aslen nereli olduğu, boyu ve kilosu gibi merak edilen soruların cevaplarına ulaşılamamıştır.

Oynadığı diziler;

2019 – Kuzey Yıldızı İlk Aşk (Emin)

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz