Korcan Cinemre

1991 yılında dünyaya gelen Korcan Cinemre her ne kadar sinema, dizi vb. yapımlarda rol almasada televizyon dünyasının en fazla tanınan isimlerindendir. Öyleki televizyon ekranlarında yayınlanan neredeyse tüm yarışmalara katılmış, her yarışmaya, farklı saç stili, sakalı ve kıyafetleri ile damga vurmayı başarmıştır. Aslında yarışmaları trolleyen isim olarak anılsada, kendisini yarışma virtüözü olarak tanımlamaktadır.

Yarışmalara katılmadan önce sevgilisinden ayrıldığını belirten Cinemre bunalıma girmemek için yarışmalara eğlenmek için başvurduğunu, her başvurusunun kabul edildiğini ve yarışmalara katıldığını açıklamıştır. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Korcan Cinemre üniversite eğitimini istatistik üzerine tamamlamıştır. Baba tarafından aslen Trabzon Akçaabat‘lıdır.

Bugüne katıldığı yarışmalar ise, Kelime Oyunu, Süper Bulmaca, Piramit, Açıl Susam Açıl, Vay Arkadaş, Çarkıfelek, Zuhal Topal‘la İzdivaç, En Zayıf Halka ve Kelime Çengeli.

Yarışmaların kendisi için eğlenceli olduğunu ve dünyaya gülmek için geldiğini belirten Korcan Cinemre’yi gelecek bir çok yarışmada görmeyi ümit ediyoruz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz