Kiersten Rich

Kiersten Rich hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? ne iş yapıyor? gezip gördüğü aktardığı bilgileri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Son yıllarda bir kuruş bile harcamadan dünyayı dolaştığına dair bir çok haber sitesinin ana manşetlerini süsleyen Rich, The Blonde Abroad adlı blogunda ve sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımları ile tüm dünyanın dikkatini çekmeyi başarmıştır.

2011 yılında işini gücünü bıraktığını ve herkesin yaşamak istediği hayatı yaşadığını belirten Kiersten Rich Amerika San Diego asıllıdır.

Günümüzde seyahat yazarı olarak gezi ve bir yandan paylaşımlarını sürdüren Kiersten Rich yapmış olduğu tatili ise sonlandırmayı düşünmediğini belirtmektedir.

Sitesinde paylaşımlarının dışında yayınlanan reklam vb. kazanç kaynakları ilede artık para kazanmaya başlayan Rich’in 2019 yılı itibariyle instagram hesabını ise 547. Bin kişi takip etmektedir.

Daha önce bir çok ülke’de finans sektörü üzerine çalışmalar yapan Kiersten Rich, artık hem sevdiği işi yapmakta hemde bu hobisi sayesinde para kazanmaktadır. Artık para harcamasına gerek kalmadan konaklama, yeme içme vb. bir çok ihtiyacını da sponsorları ve kazanç elde ettiği reklamları sayesinde rahatlıkta karşılayabilmektedir.

İspanya’da İspanyolca eğitim almış, 2. sınıfta iken seyahat etme fikri aklına düşmüş , mezun olduktan sonra uzun süre çalışmış en sonunda gezginlik hayalini gerçekleştirmiştir. San Diego asıllı gezgin Los Angeles’ta başladığı seyahat hayatını Çin’den, Avustralya’ya, Avustralya’dan Brezilya’ya kadar genişletmiştir. 1988 yılında Amerika’da dünyaya gelmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz