KimNereli.net

Khoudia Diop

Khoudia Diop Kimdir?

Khoudia Diop
Gerçek adı: Khoudia Diop
Doğum Tarihi: 31/12/1997 (22 yaşında)
Eğitim Durumu: Lise
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.73
Burç: Oğlak
Meslek: Fenomen Manken/Model
Doğum yeri: Senegal

Khoudia Diop Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Khoudia Diop hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? kaç yaşında? boyu kaç? doğum yeri, doğum tarihi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1997 yılının Aralık ayında dünyaya gelen Khoudia Diop Oğlak burcudur. Senegal asıllı manken, model Diop genellikle moda dünyasında Melanin Kraliçesi veya Gecenin Tanrıçası lakapları ile anılmaktadır. Boyu 1.73 cm’dir.

Ten renginin aşırı koyu olması sebebi ile bu lakaplar ile anılan Diop, bu özelliği ile dünyanın sayılı mankenleri arasında yer almayı da başarmıştır.


Eğitim hayatını Fransa Paris’te, Lycée Suger Lisesinde tamamlamıştır. Henüz 17 yaşında iken Lise son sınıfta bir çok ajanstan mankenlik teklifleri almıştır. Kısa sürede ise bir çok derginin kapak yüzü olmuş ve bir çok markanın defilelerinde boy göstermiştir. Yaşantısını Amerika, New York Brooklyn’de sürdüren Khoudia Diop moda dünyasının yanı sıra sıkı bir sosyal medya kullanıcısıdır. Ayrıca 2018 yılı itibariyle instagram hesabında takipçi sayısı 538 Bin civarındadır. Sosyal medya hesapları üzerinden sıkça bir çok kıyafet, parfüm, ayakkabı vb. ünlü markaların ürün tanıtımlarını yapmaktadır.

Khoudia Diop Geçmiş yıllarda çok ağlatıldım, hor görüldüm, dışlandım;

Ten rengi ile ilgili geçmiş yıllarda bir gazeteye röportaj vermiştir. Röportajında henüz yetişme çağında iken teninin çok koyu olması sebebi ile zor günler geçirdiğini ve çok ağlatıldığını dile getirmiştir. Yetişme evresinde sürekli bunu büyük bir sorunmuş gibi görmüş, zaman zaman evden dışarıya dahi çıkmak istememiştir. Yetişkin birisi olunca ise bunu bir avantaja dönüştürdüğünü, yaşadığı bu zorluklara ise göğüs gerdiğini aktarmıştır. Günümüzde çikolata ten rengine sahip olması ile gurur duyduğunu, aynaya baktığında ise kendisi ile evlenebilecek kadar özgüven sahibi olduğunu söylemiştir. Sabah uyandığında ise ilk olarak büyük çikolata rengi poposuna bakıp bir kez daha kendimle gurur duyuyorum diyerek güne başladığını gazetede dile getirmiştir.


Etiketler: ,

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Khoudia Diop
Gerçek adı: Khoudia Diop
Doğum Tarihi: 31/12/1997 (22 yaşında)
Eğitim Durumu: Lise
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.73
Burç: Oğlak
Meslek: Fenomen Manken/Model
Doğum yeri: Senegal
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

377.323 kez okundu

2.

Yusuf Aktaş

306.030 kez okundu

3.

Tarık Akan

291.414 kez okundu

4.

Mustafa Miraç Kaya

225.298 kez okundu

5.

Tarkan

221.031 kez okundu

6.

Volkan Demirel

218.698 kez okundu

7.

Emre Mor

192.795 kez okundu

8.

Ersay Üner

187.898 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

178.225 kez okundu

10.

İrem Derici

173.891 kez okundu