Kevser Aydın

0

Kevser Aydın Yangel hakkında merak edilenler. Kısaca eğitimi, çalışmaları, hayatı ve biyografi bilgileri.

Kevser Aydın Kimdir?

Kevser Aydın sosyolog, kişisel gelişim dersleri eğitmeni, psikolojik danışman eğitmeni ve psikolojik danışman. Eğitim hayatı boyunca kişisel gelişime hiç bir zaman ara vermemiştir. Tamamlamış olduğu 2. üniversite sonrasında da kişisel gelişim eğitmeni olma kararı almıştır. Ardından enerji alanında global gold master trainer olarak sertifikasını almıştır.

Kevser Aydın Kaç Yaşında?

Kevser Aydın 41 yaşındadır. Doğum tarihi 2 Kasım 1982, burcu akrep’tir.

Kendisine ait oluşturmuş olduğu Ekol Bilişsel Güç Enerjisi ile tüm kişisel gelişim geçmişini itimat ve titizlikle ileriye taşımıştır. Sosyolog olarak sayısız seanslar ile insanlara katkı sağlamaya devam ederken, psikiyatrlar derneği onaylı psikolojik danışmanlık ve ruhsal danışmanlık eğitmenliği sertifikasını başarı belgesi ile beraber alarak tamamlamıştır.

Başarılı isim, ek olarak Kişisel Gelişim Dersleri Eğitmeni olarak ders vermeye devam etmektedir. Aldığı sertifikalar ile bireysel danışmanlık hizmetlerinede devam eden ünlü isim, yurt içi ve yurt dışı haricinde verdiği online ve yüz yüze eğitimler bir çok kez farklı kurumlar tarafınca ödüle layık görülmüştür.
Kevser Aydin 1 jpg
Günümüze kadar sosyolog olarak yaptığı açıklamalar ve verdiği demeçler ile basılı ve online bir çok iş, haber ve magazin vb. mecralarda isminden söz ettirmeyi başarmıştır.

Son zamanlarda yazmakta olduğu kişisel gelişim kitabını okurları ile buluşturmak için çalışan Aydın, kendisine ait kişisel gelişim akademisini kurmak için de hassasiyet ve titizlikle çalışma ve araştırmalarını sürdürmektedir.

Eğitimleri:

Bio Enerji, Kozmik Enerji, Metafizik, Pozitif Enerji ve Meditasyon, Bilinçaltı Meditasyon, Bilişsel Güç Terapisi, Doğaltaş, Sarkaç Temel, Numeroloji Temel, Eft Temel, Spritüel Danışmanlık.

Resmi instagram hesabı @kevser_aydin_ ‘dır.

Ayrıca hakkında daha detaylı bilgiler için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://kevseraydin.com

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz