Kemal Samat

Kemal Samat hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? burcu nedir? doğum yeri, doğum tarihi, kısaca müzik kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1989 yılının Ekim ayında Hollanda’da dünyaya gelmiştir. Günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdüren başarılı isim 2016 senesinde O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştır. Yarışma’da Hadise’nin takımında final’e kadar yükselmeyi başarmıştır. Yarışma sonrasında Hadise’ye teşekkür etmiş, yarışma süresince Hadise’den müzik adına çok şey öğrendiğini, samimiyeti ve öğrettiği her şey adına sonsuz teşekkürler açıklaması ile takdir toplamıştır.

Müzik dünyasına yarışmanın ardından Yılan isimli şarkı ile girmiş, Yılan, Ben Daha Ölmedim ve en son Düşeş isimli şarkıları ile müzik severler tarafından tam not almıştır. Maalesef yakışıklı şarkıcı Kemal Samat’ın boyu, kilosu, sevgilisi ve aslen nereli olduğu ile ilgili merak edilen bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

2019 yılının sonlarında Ajda Entertainment organizasyonluğunda gerçekleşen dev konserde Amsterdam The Box sahnesini canlı sahne performansı ile yıkıp geçmiştir. Demet Akalın ve Murat Boz gibi isimlerinde yer aldığı dev organizasyonda sahne alan genç popçu, konseri izlemeye gelen yaklaşık 5 bin kişiyi resmen büyülemiştir. Ses getiren şarkılarına hep bir ağızdan eşlik edilen ünlü isim, bu sevgi gösterisine kayıtsız kalamayıp sahne saatini uzatmak zorunda kalmıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz