Kemal Can Parlak

2

Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) Twitch yayınları ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Hakkında ise takipçileri tarafından bir çok sorunun cevabı merak ediliyor. Kimdir? aslen nereli? boyu, kaç yaşında? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) Kimdir? Nereli?

1995 yılının Mayıs ayında dünyaya gelmiştir. Bir çok kaynakta da belirtildiği üzere aslen Mersin’li ve Mersin doğumludur. Sosyal medya dünyasına Kendine Müzisyen ismi ile tanınan ünlü isim yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Son yıllarda Twitch Türkiye’nin en iyi yayıncıları arasında yer almaktadır. Ciddi bir hayran kitlesine sahiptir.

Üniversite’de Ses Mühendisliği üzerine eğitim alan Kemal Can Parlak, Lise eğitimi döneminde bir müzik grubunda gitar çalmış ve müzik ile bir hayli ilgilenmiştir. İlerleyen süreçte ise özellikle Youtube video kanalında da bir çok parçayı müzik severler ile buluşturmuştur. Günümüzde Youtube video kanalında ağırlıklı olarak Twitch Platformunda yaptığı canlı yayınlarda olan komik ve eğlenceli olayları ve canlı yayınlarda olmayan içeriklerini paylaşmaktadır.

Twitch platformunda ise asıl çıkışını “BlindID” uygulamasını kullanarak gerçekleştirmiştir. Bu uygulama ile birbirinden eğlenceli sohbetleri ile kısa süre içinde ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. 2019 yapım olan ve yönetmenliğini Berk Alan’ın üstlendiği Sar Başa isimli sinema filminde rol almıştır. Filmde Naz Franbuaz Alper Rende ve Ali Biçim de rol almıştır.

Kemal Can Parlak Boyu, Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?

Boyu 1.75 cm, burcu ise boğa’dır. 2021 yılı itibariyle 26 yaşında olan başarılı isim tüm sosyal medya hesaplarını @kendinemuzisyen olarak kullanmaktadır. Resmi instagram hesabındaki takipçi sayısı günümüz itibariyle 777bin civarındadır. İnstagram hesabı açıklamasında Kim bu gözlerindeki yayıncı? yazmaktadır. Twitter hesabında ki takipçi sayısı 315,7 B, Twitch platformunda ki sayı ise 2 Mn. Son olarak Youtube video kanalı abone sayısı da 595 B civarındadır. Sevgilisi ise kendisi yayıncı olan Özge Azunyan’dır. Özge Azunyan’ın instagram hesabı ise @azunyanozge ‘dir.

Sosyal medya hesapları Ferhat Göçer ve Metin Şentürk gibi bir çok ünlü tarafından da takip edilmektedir.

2 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz