Bora Özkayahan

Kemal Bora Özkayahan hakkında merak edilen sorulara cevaplar. Kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1997 yılının Ekim ayında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Doğma büyüme İzmir’li olan Özkayahan günümüz itibariyle işi nedeniyle hem İzmir, hem de dönem dönem yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Ege Üniversitesi’nde eğitim hayatını tamamlamış bir dönem (ESTİ) Ege Su Sporları ve Tenis İhtisas Kulübü Su Topu takımında oynamıştır. Ancak günümüzde spor kariyerini sürdürüp sürdürmediği bilinmemektedir.

Sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı Kemal Bora Özkayahan Mediakraft’ta sunucu ve oyuncu olarak çalışmalar gerçekleştirmekte, kanalda bir araya geldiği ekip ile içerikler oluşturmaktadır. 1 Kasım 2017 tarihinde hayata gözlerini yuman Cem Korkmaz‘ın ardından kanala katılmış, ayrıca Oha Diyorum adlı film de oyuncu olarak yer almıştır. Mediakraft öncesinde Su topu sporu ile ilgilenen Kemal Bora Özkayahan’ın bir çok federasyona kaydı olduğu belirtilmektedir.

Burcu akrep’tir, bazı kaynaklarda boyu’nun ise 1.80 cm olduğu belirtilse de bu kesin bir bilgi değildir. Sosyal medya dünyasında Kemalim Yapmaz mottosu ile anılan başarılı isim sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 44,3bin civarındadır. Genellikle sadece instagram hesabını kullandığını da belirtebiliriz. Uzun süredir hem facebook, hem de twitter hesabını pek fazla kullanmadığı görülmektedir.

Genellikle genç kızlar tarafından sevgilisi sıkça sorgulanmaktadır. Maalesef en fazla merak edilen sevgilisi var mı? varsa kimdir sorusunun cevabına henüz ulaşılamamıştır.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz