Kate Upton

1992 doğumlu dünyaca ünlü model, oyuncu Kate Upton Amerika Michigan’da dünyaya gelmiştir. Çocukluk yılları Avustralya’nın Melbourne şehrinde geçmiştir. Çok iyi at binicisi olan Kate Upton model ve oyuncu olmadan bu alanda tam 5 defa dünya şampiyonluğu kazanmıştır.

Tam ismi Katherine Elizabeth Upton olan güzel oyuncu İkizler burcudur. 4 kardeştir.

18’li yaşlarda iken Sports Illustrated isimli derginin özel sayısına verdiği bikinili pozları ile dikkatleri üzerine çekmiş ardından iç çamaşırı üreticilerinin hedefi haline gelmiş ve kendisini kısa sürede podyumlarda bulmuştur. 2008’de Miami’’de Elite Model Management yarışmasına katılmış, ardından New York’lu ünlü IMG Model ajansı ile anlaşmış ve New York’a taşınmıştır. İlk modellik deneyimini ise Dooney & Bourke isimli çanta markasının reklam yüzü olarak gerçekleştirmiştir. Ardından Beach Bunny mayo ile Victoria Secret için modellik yapmaya başlayan Kate Upton 2011 yılında ise Esquire dergisi tarafından Yazın Kadını ödülüne layık görülmüştür.

Kate Upton eşi

Kısa sürede televizyon dünyası tarafından sıkça oyunculuk teklifleri almış ardından, 2011 yılında Kule Soygunu, 2012 yılında Üç Ahbap Bir Çavuş, 2014 yılında Öteki Kadın ve 2017 yılında The Layover isimli sinema filmlerinde rol almıştır.

Kate Upton 2017 yılında Ünlü Amerikan Beyzbol oyuncusu Justin Verlander ile evlenmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz