Kat Dennings

0

1986 doğumlu Kat Dennings Amerika Pensilvanya’da dünyaya gelmiştir. Babası Gerald üniversite profesörü ve farmakolog, annesi ise Ellen Judith Litwack konuşma terapisti ve şairdir. 5 kardeş olan Kat Dennings ailenin en küçüğüdür.

Yahudi bir ailenin evladı olan Kat Dennings evde dini eğitim almıştır. Daha sonra Lise bitince ailesi ile birlikte Los Angeles’a yerleşmiştir.

Ekran severler tarafından Sex and the City ile tanınmıştır. Bugüne kadar Hollywood Adventures, Suburban Gothic, Thor, To Write Love on Her Arms, Daydream Nation, Defendor, Short, Nick an Norah’s Infinite Playlist, Charlie Bartlett, Big Momma’s House 2, London , The 440 Year, Down in the Valley ve Raise Your Voice gibi sinema filmlerinde rol almıştır.

Bazı oynadığı diziler ise, Raising Dad, Scream Team, Without a Trace, Less than Perfeckt, CSI, Amerikan Dad, 2 Broke Girls, Robot Chicken, Newsroom, Drunk History, Big Mouth, Simspons.

Bekar olan güzel oyuncu Nick Zano ile birliktedir. Daha önce Matthew Gray Gubler, Ira David Wood IV ile birliktelikleri sıkça gündemde kalmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz