Kardelen Arnavutoğlu

Kardelen Arnavutoğlu ilk dizi oyunculuk deneyimi için İki Yabancı adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Güzel isim hakkında merak edilenler, kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Kardelen Arnavutoğlu Kimdir?

Kardelen Arnavutoğlu tiyatrocu, sinema, film ve dizi oyuncusu. Tiyatro kökenli genç oyuncu 2012 yılında tiyatro hayatına adım atmış, Dara ve Estarabim isimli tiyatro oyunlarında sahne almıştır. Deniz Dalgıç Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürdüğü belirtilmektedir.

İlk dizi oyunculuk deneyimini ise 2023 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan İki Yabancı isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Dizi de kötü kalpli Gülçin karakteri için kamera karşısına geçmiştir. İki Yabancı dizisi oyuncuları Hande Erçel, Burak Deniz, Gülçin Hatıhan, Cem Davran, Begüm Akkaya, Polen Emre, Feridun Düzağaç, Muttalip Müjdeci ve Aslı Orcan gibi isimlerden oluşmaktadır.
Kardelen Arnavutoglu biyografi jpg

Sahne Aldığı Tiyatro Oyunları:

Estarabim (Oyuncu) (2019)
Dara (Oyuncu) (2017)
Kurabiye Ev (Asistan) (2012)

Oynadığı Diziler:

İki Yabancı (Gülçin) (2023)

Resmi instagram hesabı @kardelenarnavutoglu ‘dur. Henüz kaç yaşında, doğum tarihi, boyu, kilosu ve doğum yeri gibi merak edilen bilgilerine ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz