Kağan Arpacı

Kağan Arpacı Star Tv ekranlarında yayınlanan Toprak ile Fidan isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilenler, kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Kağan Arpacı Kimdir?

Kağan Arpacı tiyatrocu ve oyuncu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümü mezunudur. Ankara Devlet Tiyatrosu bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Atak Sahne Sanatları Atölyesinde de aktif olarak sahneye çıkan başarılı oyuncu günümüzde diziler de rol alarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Kağan Arpacı Kaç Yaşında?

Kağan Arpacı 31 yaşındadır. Doğum tarihi 1991.

Kağan Arpacı Boyu, Kilosu

Kağan Arpacı 1.82 boyundadır, kilosu ise 75.

Kağan Arpacı Oynadığı Diziler:

Kağan Arpacı en son Star Tv ekranlarında yayınlanan Toprak ile Fidan isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Dizi de ayrıca Hülya Arslan Soğukçay, Deniz Tanfener, Tutku Aygan, Hazal Adıyaman, Osman Aydın, Mehmet Çelik, Burcu Kirman, Nazan Bayazıt, Hilal Tüfek, İhsan Gül, Gülşah Yavuz ve Yağız Ali Zeyveli gibi isimler de rol almıştır.

Diğer rol aldığı diziler ise, Sana Söz ve Payitaht Abdülhamid isimli dizilerdir.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @kagan.arpaci ‘dır. Günümüz itibariyle instagram hesabında ki takipçi sayısı ise 14.5bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz