Kadir Timista

Kadir Timista müzik dünyasının gelecek vaat eden isimleri arasında gösteriliyor! Kısaca hayatı ve biyografisi.

Kadir Timista Kimdir? Nereli?

Henüz 23 yaşında olmasına rağmen müzik dünyasının gelecek vaat eden isimleri arasında gösterilen Kadir Timista müzik tarzı ve aranjeleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Antalya’da yaşayan genç müzisyen kısa süre K&T Müzik•Media içerisinde yaptığı çalışmalar ile ismini duyurmayı başardı.

Rap müziğe olan ilgisi ile gündeme gelen başarılı müzisyen Kadir Timista, her iki müzik dalında da özgün eserler ortaya koymayı hedefliyor. Başarılı müzisyen müziğe olan ilgisinin yanı sıra, fotoğrafçılık tutkusuyla da ön plana çıkıyor.

Çekmiş olduğu fotoğraflardan oluşan bir galeriyi de kısa süre içerisinde yayına almayı hedefleyen Kadir Timista henüz genç yaşta olmasına rağmen sektörün gelecek vaad eden isimleri arasında gösteriliyor.

Çalışmaları hakkında açıklama yapan Timista ‘’Henüz genç yaşta olmama rağmen rap müzik adına önemli eserler ortaya koyduğumu düşünüyorum. Aynı zamanda söz yazarlığı, fotoğrafçılık ve grafikerlik konusunda da eğitim aldım ve çalışmalarım devam ediyor. Bu iki alanda da özgün eserler ortaya koymayı hedefliyorum. Yaşım daha çok genç ve önümde uzun bir yol var. Müzik ve fotoğrafçılık tutkumu profesyonel bir şekilde ilerilere taşımayı düşünüyorum’’ dedi.

Yaptığı çalışmaları da kısa süre içerisinde dijital müzik platformları üzerinden yayınlamayı düşünen başarılı müzisyen, yakın gelecekte adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Sonbahar Mevsimi, Mol Mevsimi ve Yer Altı isimli çalışmalarını müzik severler ile buluşturmuştur.

Facebook Hesabı: @kadirtimista
İnstagram Hesabı: @kadir.timista

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz