Kadir Kağan Bayram

0

Kadir Kağan Bayram hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? eğitimi, mesleği, oynadığı tiyatro, sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1984 yılının Haziran ayında dünyaya gelmiştir. Günümüzde yaşantısını Ankara’da sürdüren başarılı oyuncu aynı zamanda Muhasebeci, Mali Müşavir kimliği ile de tanınmaktadır.

Erciyes Üniversitesi’nden mezun olmuş aktif olarak tiyatro ve oyunculuk ile ilgilenmektedir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi bünyesinde profesyonel olarak oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.

Günümüz itibariyle Star Tv ekranlarında yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Daha önce Beni Affet (Behlül), Her Yerde Sen ve Beni Bırakma isimli dizilerde de rol almıştır. Ayrıca 2016 senesinde 1 Kezban 1 Mahmut: Adana Yollarında (Sirdanci Kadir), 2015 yılında ise Şevkat Yerimdar 2: Bizde Sakat Çok (Cabbar) adlı sinema filmlerinde oynamıştır.

Kadir Kağan Bayram, sıkı bir Galatasaray taraftarıdır. Maalesef medeni durumu, doğum yeri ve aslen nereli olduğu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Tiyatro oyunları;

2014 – Hitler ya da Özgürlük (Oyuncu)
2010 – Fehim Paşa Konağı (Oyuncu)
Bir Prag İşgali 1939 – Bazıları Hitler Sever (Oyuncu)
Müfettişler Müfettişi (Oyuncu)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz